İşte Buda Benim Aracım

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sanmam, adamlar burunlarından kıl aldırmıyorlar ki? :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sanmam, adamlar burunlarından kıl aldırmıyorlar ki? :(

Bakacağım artık abi eğer dediğin gibi olur ise seat doğru yol alırım adamların araçları hem az yakıyor hemde uzun vade garanti olayı var sadece işte ellerinde pek araba olmuyor bekle diyorlar nacar kalır isem beklerim.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Sen bendeki 54 senelik Ford'u görecen, ne zaman aklıma gelirse o zaman çalıştırıyorum, şimdiye kadar beni hiç üzmedi. Gazı bol bol pompalamazsan 3-5 marştan evvel asla çalışmaz :maden:
Abi bu aracın konusu vardı die hatırlıyorum ama bulamadım tekrar ilgimi çekti [emoji1]

imla hataları için affola mobil gönderi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arabayı sizin için köyde cila attım :D

engelliarabasi.jpg

engellitertibat.jpg

kara.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
[MENTION=34830]mehmetcan[/MENTION] [MENTION=12186]smihci[/MENTION]

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sarının adı esmerin tadı :)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Limitlerimi dibine kadar zorlayacak ama işte tek avantajım şu olacak oda yıl sonuna doğru alma hakkını elde edeceğim sıkı pazarlık sonrasında bir yada iki ay sonra benim araç direk bir yaşında olacak oda varsın olsun :D Abi gerçi netten epey baktım ama opelde garanti 5 yıla çıkarma olayı filan var mı?

Abi Opel'de garantiyi ek bedel ödeyerek 4 yıl yaptıranları gördüm.. Astra'yı teslim aldıktan 1 hafta sonra garantiyi uzatalım diye aradılar ancak uzatmaya gerek duymadığım için yaptırmadım..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Abi Opel'de garantiyi ek bedel ödeyerek 4 yıl yaptıranları gördüm.. Astra'yı teslim aldıktan 1 hafta sonra garantiyi uzatalım diye aradılar ancak uzatmaya gerek duymadığım için yaptırmadım..

Kara Belma beni çok üzdüğü için bende her zaman garanti sağlam olması düşüncesi içindeyim aslında garanti can gibi geliyor bana :) tabi servislerin öpme konusu başka bir mevzu ;) Allah kaza bela arıza vermesin ;)

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kara Belma beni çok üzdüğü için bende her zaman garanti sağlam olması düşüncesi içindeyim aslında garanti can gibi geliyor bana :) tabi servislerin öpme konusu başka bir mevzu ;) Allah kaza bela arıza vermesin ;)

Amin abim cümlemizin.. Bu arada abi son attığın videoyu izledim videodaki taktığın şapkanın aynısından bende de var :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Amin abim cümlemizin.. Bu arada abi son attığın videoyu izledim videodaki taktığın şapkanın aynısından bende de var :D

Hangi şapka ki? Bende şapka koleksiyonu var yav her gitti yerden bir tane alıyorum hehe