iyiler mutlaka kazanır

nfrt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi akşamlar;
sloganı herkez tarafından malum bankaya bugün şöyle bir mail atmak zorunda kaldım,işte başıma gelenler;

""İyiler mutlaka kazanır" sloganıyla reklam yapıyorsunuz ama siz bu zihniyetle asla kazanamazsınız!neden?
maalesef 2004 yılında sıfır olarak aldığım aracım için bankanızdan 14000 ytl kredi kullanmak gafletinde bulundum.(... şubesi) Bu senenin aralık ayında kredi ödememi 36 ay boyunca 1 gün dahi geciktirmeden,hassasiyetle ödeyerek aralık ayında bitirdim.geçen hafta içerisinde arabamı 2 el başka bir araçla takasa sokmaya karar verdim.ancak satma işlemini yapabilmem için rehinin kaldırılması gerekiyordu.bunun üzerine heralde onlarca kez telefon ettikten sonra ..... şubesinde nihayet bir yetkili buldum ve şu an ikamet ettiğim .... da herhangi bir şubeye başvurmamı onların kendilerini yönlendireceklerini söylediler.bunun üzerine ........ şubesine başvurdum.(günlerden cuma )ilgili arkadaş konuyla ilgili .... şubesine bir mail attı,hemen döneceklerini söylediler.işiyle çok ilgili(!) ........ yarım saatden fazla bekleyip maile cevap vermeyince ....... şubesindeki ilgili arkadaş tarafından telefonla arandı.noter tasdikli suretin 70,notersiz suretin 35 ytl olduğu söylendi tarafıma.tabii masrafı kabul ettim ve ....bank hesabımdaki 51 ytl ve kredi hesabımda son taksitim "ne olur ne olmaz" diyerek fazladan ödediğim 20 ytl nin bu amaçla kullanılması için bir talimat yazdım ve ...... şubesindeki arkadaşa verdim ve işimin acil olduğunu tekrar belirterek oradan ayrıldım.
bugün günlerden salı...ve ben perşembe günü araba satışı için izmir e gideceğim.
bankadan yazının geldiğine dair haber alamayınca derhal bankaya gittim ve kargoyla gelecek yazının halen gelmediğini öğrendim.bunun üzerine arkadaş yine mail attı ve artık normal olarak cevap alamadı.benim ısrarım üzerine ...... şubesi arandığında yazının hala noterde olduğunu öğrendik.
şimdi söyler misiniz bu nasıl bir zihniyettir?benim ödemede hiç aksaklılk ödemediğim borcumun bitişi için neden mağdur ediliyorum?üstelik benzer sorunları yine bankanızla yaşayan arkadaşlarımın yanında bugün hemen yanımızdaki bankoda aynı sorundan muzderip başka bir arkadaş daha vardı...
bir ..... üyesi olmama rağmen bugün adeta bankanızdan tiksindim.ve bu başıma gelenleri internet de üye olduğum forumlarda ve tüm tanıdıklarımla paylaşacağım.
maaş bankamız değişmesine rağmen maaşı aldığım bankaya maaşım yatar yatmaz aynı gün oyak hesabıma EFT ediyordum,ancak bugünden itibaren oyak hesabımı kullanmamaya karar verdim.
daha ne diyeyim bilmiyorum ama bankacılıkta ciddi şekilde eğitime ihtiyacınız var gibi görülüyor.
size iyigünler ve saygılar dileyerek yazımı bitirmek isterdim ama buna bile gerek duymuyorum..."

selamlar

not:şube ve banka isimler .... olarak belirtilmiştir

okuyunca paylasmak istedim. Bu slogandan hala haberi olmayan varsa :

http://www.google.com.tr/search?q=%C4%B0yiler+mutlaka+kazan%C4%B1r&sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rlz=1B3GGGL_trTR224US225

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte bankalar genelde böyle alacaklarını affetmiyorlar ama zamanı gelince kendi sorumluluklarını nedense yerine getirmiyolar

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bu bankalar gerçekten çok kötü işliyor. Heleki müşteri hizmetleri olayı. Saatlerce telefonda beklemek çok saçma.

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her sektörde benzer sorunlar olabilir...Herşerin dört dörtlük olması imkansız bu ülkede

K

kokorecci576

Bilgi Girilmemiş
mailin sonuna yazdığın kelimeleri okuyunca kesin morarmışlardır:alkis:bende şimdiye kadar bankayla hiç işim olmadı olmazda

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
borcu bitince gidip niye aracın üzerindeki rehini kaldırmamışki zamanında

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef burası Türkiye diyesi geliyor insanın utna sıkıla da olsa :mad:

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı