izmir opel egem e şikayet...!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zapato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydın Kopel'den geçen sene 2. el araç aldım. Soner diye birisi(2.el satışlarla ilgileniyor) bana aracın hasarsız olduğunu söyledi. Eksper raporu istedim vereceğini söyledi, biz de söze itimat ederek vekalet bıraktık. (sonuçta ana bayii yamuk yapmaz diye düşündük). Aracı gönderdiler ancak rapordan haber yoktu. Arabayı başka bi yere gösterdim pek çok boyası ve değişeni olduğunu öğrendim. Hukuken yapabileceğim yoktu GM Türkiye'ye şikayet ettim. İkinci elde pek birşey yapamayacaklarını söylediler. Ancak aracı geriverip yerine yenisini alabileceğim söylendi. Malesef bu sahtekarlardan başka araç almak zorunda kaldım. Siz siz olun ne kadar büyük de görünse hiç bir bayiye güvenmeyin. İşinizi sağlama alın benim başıma gelenler sizlere ders olsun.

zapato

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aydın Kopel'den geçen sene aldığım ve hasarsız denilerek bana satılan aracın pekçok yerinde boya ve değişeni olduğunu birkaç aysonra öğrendim. Durumu GM Türkiye'ye bildirdim, aracı iade ederek paramı istedim. Kopel, GM'ye aracı bilerek aldığımı araçtan soğuduğum için geri vermek istediğimi söylemiş. Bu durumda GM aracın ancak yenisi ile değiştirilebileceğine karar verdi. Malesef bu sahtekarlerdan (Kopel'den) başka araç satın almak zorunda kaldım. Siz siz olun ne kadar büyük görünse de bayiilerin sözüne itimat etmeyin, benim gibi kandırılmayın.

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle şeyler olabiliyor arkadaşlar.ben serviste çalışırken de olyodu ama tabi müşteriye bunu arz etmemeleri çok ayıpolmuşş

MAVİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbul da opel gerçek ten geçen yıl bir 0 astra aldık. Aracı teslim almak akşam saatlerine denk geldi tamponda siyah yerler vardı. Biraz sıkıştırınca söylediler Arac yurtdışından gelirken öndeki aracın fren hidroliği akmış ve bizim aracın tamponuna gelmiş.Siz alın 10 gün sonra gelin değiştirelim dediler. Fırçayı basınca araç 1 gece bayide kaldı başka bir araçtan söküp bizimkine yeni tampon taktılar. Birde araç alındıktan sonra opel de bir form geliyor müşteri memnuniyetiyle ilgili onu bize gönderin biz dolduralım diyorlar. Sakın opel gerçekle çalışmayın çalışanlarda dikkat etsinler

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neler oluyor yaa

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
way canına işte bunlar arabadan da soğutuyor adamı hoş başka markaların servislerininde yapmadığı ne malum...Allah gözlerini doyursun...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
günümüzün sülükleri.:confused: :p :(

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi servise gitceğimizi sasırdık en iyisi bi tech 2 kendimiz yapalım baska cözüm kalmadı ki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...