izmir üçkuyulara geliyorum yardım

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar pazartesi sabahı otobüsle izmir e geliyorum garajdan üç kuyulardaki tansaşın oraya nasıl gidebilirim?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangı uckuyular ama bı hatay var bı buca var eger buca uckuyular ıse buca servısıne bınceksın uckuyulara kadar gıdıyor zaten servıs senı tansasın kapısının onunde ındırır hemen.

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
servisle çok kolay gidebilirsin

formul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlara Katılıyorum.Hangi üçkuyular olduğunu tam olarak öğren ve otobüs işletmesinin servis aracına bindiğin zaman işin kolay.Hayırlı Yolculuklar.

nightboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar balçova minibüsü önünden geçiyormuş dediler tansaş falan varmış bide oyak siteler yolu dediler

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta senın dedıgın balcova uckuyular o zaman eet tam onunden gecıyor az gerısındede tansas var servıs onunde bırakır senı balcova servısı aman buca uckuyular servısıne bınme 2 tane uckuyular var burda ona gore balcovaya bınceksın

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelde gör ızmır' ın halını..otogardan yaklasık 2 saat sonra uckuyularda olursun heralde yıgıtım..uckuyular meydanda ınıyorsun ordan sonra kumrucu goruceksın onun ordan ıster dolmusa bınıp tansaşa ıster yuruyerek gıdebılırsın 10 dk' nı alır