izmir'de çıkmacılar

brkhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yarın İzmir'e geçeceğim ama çok bilmiyorum oraları.

İzmir'de çıkmacılar var mıdır? Yani Aynı Ankara Ostim, Şaşmaz sanayi gibi İzmir'de de böyle yerler var mı?

Çıkmacıların bir arada bulunduğu bir yer. ya da özellikle Opel ve Ford'un çıkmacısının bulunduğu bir yer tavsiyeniz var mı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Karabağlar ve Bornova'daki sanayide çıkmacılar var ama onlarda Ankara Ostim'dekiler kadar çeşit yok :(

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla şansımı deneyeceğim artık. Olmazsa Sivas'a dönüşü Ankara üzerinden gerçekleştireceğim :(

en iyisi bornova 3. sanayiye gitmeniz ve ordaki opel özel servislerine sormanız. onlar size çıkmacıların hangilerine uğramanız gerektiği konusunda yönlendirmede bulunurlar..

canerland

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2. Sanayide ünallar çıkma var metronun orada her parça var ama fiyatlarda pek standart yok o anki duruma göre fiyat var sanki

brkhkn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün gittim ve 2 tane çıkmacı buldum. Ünallar ve Hakan oto diye bir yerdi. Abi bunlar bozai kullanmışlar heralde. Parça var evet ama bazı fiyatları sıfırdan pahalı. Şaka gibi. Onca trafiği boşa çektim. Yine ne varsa Ankara'da var galiba

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün gittim ve 2 tane çıkmacı buldum. Ünallar ve Hakan oto diye bir yerdi. Abi bunlar bozai kullanmışlar heralde. Parça var evet ama bazı fiyatları sıfırdan pahalı. Şaka gibi. Onca trafiği boşa çektim. Yine ne varsa Ankara'da var galiba

bazen esnafı anlamak gerçekten zor olabiliyor :) sayelerinde hemen hemen her şeyi internet üzerinden alıyorum artık...en azından gereksiz tavsiyeleri olmuyor yada gereksiz sorular sormuyorlar...ha birde fiyat net oluyor...
tabi sizin iş biraz farklı çıkma parça mecburen gezip dolaşarak bulunur maalesef...