izmirde özel opel servisi?

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karabağlar opaz gelmeden bir serviz sakın sakın oraya gitmeyin fiyatları çok kazıkkkkkk.....DMA otomotivmiş...

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende Joker'i öneririm. Hem fiyat olarak uygun hem de baya ilgileniyorlar. Ben hava filtresi, yağ filtresi, 4Lt yağ (Bu yağ 15000 km götürüyor.) Buji kontrolü ve periyodik bakımın hepsi 100 ytl tuttu. Sadece yağ 80 ytl. Litresi 20 ytl.

Hangi yağ markası numarası ne?

karahun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DMA daha önce tamirhane diye geçiyordu isimleri SAKIN HAA arkadaşlar. Tecrubelerle sabittir.

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet TAMİRHANE sakın aman sakın gitmeyin tech2 ile arıza söndürmeye 20 ytl. alıyorlar işçilik berbat ...

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyon da tech 2 ye 5 kuruş bile vermiyorum. çünkü tek bir ustaya gideceksin.bende yazın ve yarıyıl tatilinde bornova dayım. bornovada şu opiz nasıl? geçende motordan acayip bir ses geliyordu, gittim opiz e dediler v kayış bilyası değişecek, o ses çıkarıyor. zararı olur mu dedim, pek olmaz dediler, bende ellettirmedim. afyon a gelince ustama gösterdim. o da keyfe keder dedi. boş ver dedi.

astra bor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yine geçen yaz egere valfi tekledi. temizletmek için 2. sanayide bir yere gittim. adını hatırlayamadım. temizleyip zar zor yaptılar. çırakları baya uğraştı. afyona dönünce yine eger tekledi bu sefer değiştirmek için kendi ustama gittim. bana agr valfinde bir adet somun çıkardı, ekstradan. bu ne diye sorunca en son takan kişi paso kaptırmış, kurtarmak için somunla vidayı sıkıştırmış dedi. izmir deki çırağın neden 2 saat uğraştığını anlamadım. somun duruyor şimdi arabanın torpidosunda. gidince iade edeceğim. hemde dükkan kalabalık olduğu zaman. 03 plakaya nasıl muamele olurmuş görsünler.

E

emrecakmak

Bilgi Girilmemiş
ER-GÖÇEN Opel ServiceER-GÖÇEN Opel Service

Ergün usta son yıllarda gördüğüm en pozitif insanlardan birisi.serviste gördüğüm alakanın üstüne yaklaşık 4 saat çay kahve içmekten yorulduk.Aracımızdaki arıza tespit edildi.Bu arada karnımız doyuruldu.Arızayla ilgili parçanın siparişi verildi.En sonunda(Marmariste yaşadığımızdan dolayı) bir hafta sonrasına randevu verildi.Ayrılmak için kalktık.Doğal olarak borcumuz nedir diye sorduğumuzda borcumuzun olmadığı,zaten siftahta yapıldığı için herhangi bir ödemeye gerek olmadığı belirtilerek yolcu edildik.Hala aradan 3 gün geçmesine rağmen kendisini sevgiyle anıyoruz.Böyle bi usta ve anlayış hala yeryüzünde varsa umudumuzu korumamız gerekiyor.Ergün Usta sen çok yaşa .Marmaristen Emre

berk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özüm opel 2.sanayi mumin usta var alanında çok uzman bir kişi