izmirde tavsiye edebileceğiniz opel servisi varmı?

354270

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Opel Dma Konusunda En Iyilerden Biri

bence izmirde gidilecek en son servis bir kere gittim düzgün ilgilenmediler yüksek fiyat verdiler fatura da vermediler ilk gittiğim servisti baya acemiliğime geldi

sakal_25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle tavsiyeleriniz için tşk. ederim arkadaşlar.
ilk önce garanti sürem bir bitsin dikkate alacağım yorumlarınızı kazasız belasız.

CANKAT_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dma 4 yıldır gidiyorum gayet memnunum başka yerlerede gittim arabadaki arızamı çözemediler hep dma sorunlarımı en kısa sürede çözmüştür 3sanayide bir yeri tarif ettiler aracıma yanlış kayış taktılar gene para verip yenisini taktırdım DMA da bu asla olmazdı eminim olsaydıda arasam hemen gelip düzeltirdi bence gittiğim yerlerden hep pişman oldum dma hariç sizi bilemem fiyat yüksek ama işcilk mükemmel

halim1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,
Sizin tavsiyeleriniz üzerine önümüzdeki hafta 5 senedir gittigim servisi değiştirip bu servise gidecegim.
Dün İsmail Bey'le telefon görüşmesi yaptık. 60000 km bakımı fiyat aldım.
Gayet uygun fiyat verdi.

işallah memnun kalırsın ben 2 gün önce yine gittim klima borusu kırılmış kaynak+gaz+polen filtresi +işçilik =130 ytl gayet uygun parçayıda deyiştirebilirlerde ama kaynak yapmayı tercih ettiler opaza gitseydim kesin parça deyişcek derlerdi ben çok memnunum herkeze tavsiye ederim

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes birilerini övüyor..yoksa dükkan sahipleri mi yazıyor bunları...birde joker e çamur atılmış....ben arabayı alalı üç ay oldu .. yakında ( para yok su an ) triger kayısı vs degissecegim....tansu ustada joker i önerdi...joker de aracını sürekli yaptıran arkadaslar fikir belirtirse güzel olur...
1.6 gl vectra varken bende jokere eski sahibi götürüyo diye götürmüştüm aynı hatayıı 2 kez yaptım hiç memnun kalmadım tavsiye etmem...

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıkayet et bence adam gıbı ıs yapsınlar zararlı sen olma yanıı

iscanthere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.6 gl vectra varken bende jokere eski sahibi götürüyo diye götürmüştüm aynı hatayıı 2 kez yaptım hiç memnun kalmadım tavsiye etmem...

iki kez jokere gittim birisi bakım icin dieri yag deisimi icin ben gayet memlundum halbuki alla alla demekki degisiyo beklentiler yada musteriye hizmetleri ama bir sonraki bakıma oncuden de fiyat alıcam, arkadaslar tavsiye etmis, iyi olan kazansın :)

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bnece izmire opel team service acılsa iyi olcak :)