izmirin en gözde aracı..

vauxhall_mk3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20 inc jant bikere araca büyük gelmiş aırbus çalışması fena sayılmaz ama bagajda kalması iyi olmamış. Bu kadar, konuşulacak başka bişi göremedim araçta. 2. aracında teskosuna denecek laf yok tasarlayan arkadaşın ellerine sağlık.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel bi araba içindeki karbon görünümlü kaplama çok hoş
stoptaki kaş güzel olmuşda ön fardaki bence yakışmamış.
yinede çok hoş bi araç

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O jantlarla fazla dolaşabileceğini zannetmem , çok kısa zamanda bütün plastik aksamdan ses gelmeye başlayacaktır eğer jantlar o kadar süre sağlam kalabilirlerse.
2.astradaki çift sis farını acaba yanyana 2 tane astra sis farı takarak mı yapmışlar, sasnki orjinallerin şekildeler.? Eğer Astra H ye uygun H7 ampullü doğru düzgün bir sis farı bulursam kesin değiştirmeyi düşünyorum şimdi de sis farlarımö buğu yağıyor , hiç kullanmadığım halde sis farını bir süre tyakıp içindeki buğuyu temizliyorum bu da gözüme batıyor haliyle.

ordu52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arbalar süper abi paylaşım için sağol

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şahsi görüşüm birinci arabanın arkasındaki kaplama göz olmasa daha güzel bence jantlar süper oturmuş arabaya

EGEHAYDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu tip araçlara polis birşey demiyormu ve vizede sorun olmuyor mu?

soneryen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
RespecT' Alıntı:
saygı duymak lazım.işcilik var.Ama ben bu tarz modifiye ye sıcak değilim.Sadece ilginç benim için.

Emeğe saygı duymak lazım ama bu tür çizim, modifiye değildir. Çizgi film veya lunaparklardaki korku tünellerinin giriş kapısı gibi olmuş. Daha sade başka bir resim ve bu resim ön taraflara doğru devam etse bence daha güzel olurdu ama modifiye amakçlı değil tabi ki? Modifiye ve tuning tamamen motor performans amaçlı ve spoiler, difüzör vs. gibi. Bunlarda zaten performans arabasında yol tutuşunu sağlamak içindir. Mesela spoiler aslında süs amaçlı kullanıyoruz, hatta çok süratli arabalarada süs amaçlı taktırıyoruz ama belki onu taktırmadığımız zaman arabanın savrulması daha az olacakken aracın savrulmasına sebep verebiliyoruz. Bu spoiler ve difüzör gibi malzemeleri tamamen teknik hesaplarla yaparsak o zaman amacına uygun olacaktır. Sevgiler

fatih_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok deişik ama harika olmuş üsteki gösteriç ve jantlar alttaki sadelik