izolasyon....

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aracım b kasa 96 model vectra 2,0 aracım ıcıne asırı derecede ses alıyo bu sesı nasıl keserım??? bır kac arkadasım kaput altındakı izalasyon malzemesını degıstırmem gerektıgını soyledı deforme oldugu ıcın bu kadar ses aldıgını soyledıler uzun yolda ınsanı gercekten rahatsız edıyo ozellıkle 100'ü gectıgım zaman dayanılmaz oluyo bunu nasıl kesebılırım?? istanbulda bu malzemeyı satan bır yer varmı varsa nerdedır?? yardımlarınızı beklıyorum

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta kaputu actıgında tam karısnda cam elyafı bı malzeme var bak o yıpranmısmı? yada delık var mı fare felan yıyıo cunku... olmadı kapı lastıklerıne bak onlarda yapar eskıdıyse oda olmadı aracına koca bı gununu harcayıp komple koltukları flean sokuckeısn sıtede yapan arkdslarda var bı malzeme var adını bılmıorum ama onu tabanı tavanı sokup kaplıckasın o zaman ses kesın kesılır:) onunla ugrasama dersen bazı fırmalar arcın altına zıftlı kaplama yapıyor onu yaptıckasın yanı... baska caresı var mı onuda bılmıyorum

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafanın bahsettiği dynamate diye bir malzeme.. çok işe yarıyor ama çokda pahalı, komple araca 1500lira istiyorlar.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim 1.7 dti larda, yolcu ve surucu kabinin önünü kaplayan keçe yok sanırım arkadaşlar. bunu nasıl takabiliriz. servis takarmı. bıktım pancar motoru sesinden

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta o kadar pahalımı o yaa bnm bıldıgım 100 tane ufak parcası 150 lıramı neydı onun o kadar tutuomu 1500 lıra yok artık yaa en guzelı zıft o zamn:)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1 metre kare olanı var (4 adet 50x50 cm ebadında) 150 lira mı neydi. Yaklaşık yarım santim kalınlığında avrupa bir malzeme, kendinden yapışkanlı, uygulaması çok kolay. Bir arkadaşım Nissan aracına (tavan, taban, kapı içleri, bagaj kısmına) uyguladı çok memnun.

asimaviiii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaput altı cok deforme olmus aracımın onu degıstırsem oncelıkle daha ıyı olcak cunku 1500 tl ıyı para bu gucum yok :( kaput altındakı o bezı nerden bulabılırım??

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaput keçesini yetkili servis dışıda zor bulursun. 2009 astra'larda da kaput keçesi yok. bende olsun diye takıntı yaptım ama sadece yetkili serviste bulabildim. astra için fiyat 280 tl. çok da bir şey farketmedi. O kadar parayı verdiğime üzüldüm.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kaput ıcı kecesı motor sıckalıgını kaputa vermemek ıcın oluo bnm bıldıgım oda herlde boyaya zarar vermesın sıckalık dıye motor kaput kecesı deıl bnm dedıgım kaldırdın kaputu camın alt tarafı ıcerden yaa sılckelerın motorlarınn oldugunn alt tarafı ordakı malzeme asınmısmı ona bak senn