Jant için yardım

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence b kasaya 5 kollu jantlar gidiyor..Eğer 17 bakarsan astra j ve insignia opc jantlarından olabilir ama tabi bunlar da replica..Benim tavsiyem orjinal jant olur sana Memduh Abi..Belki denk gelir 1-2 aya kar tanesi jantlar, belli de olmaz :rolleyes:

bende 5 kollu istiyorum diğerleri pek hoşuma gitmiyo bunlarda fena değil hani sence???

Ekli dosyalar

• 2012-11-17 11.13.34.jpg
    2012-11-17 11.13.34.jpg
    87.9 KB · Görüntüleme: 15
  • 2012-11-17 11.13.10.jpg
    2012-11-17 11.13.10.jpg
    90.1 KB · Görüntüleme: 11

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra j nin jantları astraya daha güzel oluyo serdar kardeşim ben dediğin gibi şu jantları bulabilirsem alacam yoksa ikinci seçenekteki jantlara iyi derseniz onlarda olabilir tabi her türlü fikre açığım...:)

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda bir arkadaşın araba bu jant nasıl arkadaşlar ???

Ekli dosyalar

• indir.jpg
    indir.jpg
    97.6 KB · Görüntüleme: 13

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir de dediğim gibi astra j ve insignia opc jantları da çok hoş durur Memduh Abi..Neden dersen, mesela benim niyetlendiğim jantlardan biri de bu jantlardı, ''V'' harfi var jantlarda...Vectranın v si gibi ;) ama alacaksan eğer krom renk olsun..Beyaz ya da siyah değil..

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serdar kardeşim dediğin bütün jantlara emin ol bakıyorum çünki zevkler hemen hemen aynı dün gittim jantcıya iki model daha buldum bakalım beğenecekmisin???

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dünki baktıklarım bunlar sizce nasıl :confused:

Ekli dosyalar

• yeni 1.jpg
    yeni 1.jpg
    93.2 KB · Görüntüleme: 11
  • yeni 2.jpg
    yeni 2.jpg
    94.9 KB · Görüntüleme: 11

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:confused:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sana şu kadar söyleyim.Jant yada herhangibir aksesuarda millete sorarak bir fikir istemen abes olur.Çünkü sonuçta zevkler ve renkler farklıdır.Birinin beğendiğini birisi beğenmez.Misal ben almadan önce kimisi güzel olur dedi.Kimisi yerin dibine vurdu.Ve senin gibi fikir istemekle geçen zamanda bir set temiz ve çok uygun fiyatlı jantı göz göre göre kaçırdım...

Bu jantı kullanacak olan sensin.Senin hoşuna hangi jant gidiyorsa onu al güle güle kullan.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kerem kardeşim iyi güzel hoş diyosunda buranın amacı zaten bu değil mi ?
ben bi konuda yardım istedim 1,5 senedir üyeyim ve bir sürü konu biliyorum arkadaşlar şu nasıl olur bu nasıl olur yakışır mı diye insanlar fikir alışverişi yapıyolar bunun neresi abes bende bunu anlayamadım. tamam zevkler ayrıdır ama mutlaka ortak bişey vardır. elbise veya herhangi bişey alırken kimseye sormazmısınız?? bende kararsız kaldım sizden yardım istedim herkesin fikrine saygı duyarım ama çok kişi birbirlerine bişeyler sorarak hareket ediyor değil mi. mesela serdar kardeşim güzel fikirler verdi değerlendirdim hakkatende hoşuma gitti gösterdikleri işte bu yardımlaşma fikir verme

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siz yinede fikirlerinizi esirgemeyin kardesim benim icin onemli cunki bu sitede gordum herseyin en iyisinin yapilmaya calisildigini...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi