kaliteli ve güvenilir opel servis arıyorum

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araç 1 ay sonra 2 yaşında olacak. yıllık bakım için servise gideceğim ama yetkili servise değil. bosch car service'e giden varmı? oraya gideyim diyorum. randevu gerekmez, oturup izleyebilirsiniz vs diyor.

I

ice

Bilgi Girilmemiş
yenibosna servisinde bende randevusuz yaptırmıştım şansıma sıra yoktu :D

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul / Ümraniye'de oturuyorum.
Aracımı 2 senelik garantiden sonra yetkili servise götürmedim,bir kere ümraniye sanayide bir ustaya götürdüm çok bilmiyor gibi geldi, rahatsız oldum. Bu yıllık bakımınıda çakmak köprüsünün orda opel platin özel servisine götürdüm, tatmin ediciydi. servis konuusundan fazla anlamadığım için danışayım dedim. anadolu yakasında bildiğinizi tavsiye edebileceginiz servisler nelerdir? daha önce opel platine götüren var mı?

Arkadaşlar Opel Platin'i tavsiye eder misiniz?

Veya Ümraniyede başka hangi özel servisi tavsiye edersiniz? İletişim bilgisi ile bilgi verme şansınız olursa çok iyi olur.

teşekkürler

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla Gedizler gerçekten kötü... Anadolu yakasında diye bir defa Arkas'a gitmiştim Altunizade'de,artık sürekli oraya gidiyorum,henüz bir problemle karşılaşmadım,gerçekten güzel çalışıyorlar.. Odak' için de aynı şeyi söyleyebilirim.

mert0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle OPEL TEAM SERVİS öneririm gerek müsteri memnuniyeti gerek işcilik gerek arkadslık hepsi bi arada aramızda görmertek memnun oluruz:D

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle OPEL TEAM SERVİS öneririm gerek müsteri memnuniyeti gerek işcilik gerek arkadslık hepsi bi arada aramızda görmertek memnun oluruz:D

Pizzasıda güzel :)