Kalkışta direksiyonda tıklama..

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar Astra g 2000 mod. kalkışlarda her defasında direksiyonda hafif bir tıklama hissediyorum.bunu sebebi ne olabilir?
Teşekkürler.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
ewttt opel ustaları buraya

ses sol ön teker geliyor olmasın dikkat ettinizmi hiçç buna

ismail_budak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
start verildi ve yarış başladı

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fren balatasının üzerindeki metali söksünler.
bir de motor kulaklarına baktır.
++++ tıkırtı burcu

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Merhaba arkadaşlar Astra g 2000 mod. kalkışlarda her defasında direksiyonda hafif bir tıklama hissediyorum.bunu sebebi ne olabilir?
Teşekkürler.
sizden bilgi istedim ama cevap gelmedi

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Afedersiniz tansu hocam ve arkadaşlar bakamadım dün acil işlerimden dolayı:(Şöyle izah etmeye çalışayım tekerlekten geldiğini sanmıyorum her kalkışımda ses olarak değilde ellerim direksiyonda vaziyetteyken hissediyorum ses olarak birşey duyulmuyor..

Son düzenleme:

free82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada fren balataları ve diskleri 4000 km önce değiştirdim.ayrıca z rotları ve amartisör takozlarınıda değiştirdim.fakat hafif bir çukura girsem bile rahatsız edici sesler çıkıyor tok sesler takur tukur gibi..acaba bunun sebebi süspansiyon sisteminin sert oluşumudur?astra pek kullamş değilim sadece 5 ay bir mazim var ancak bu sesler çok rahatsız edici araçta sağa sola çekme problemide yok rotlardan diyeceğim ancak yüksek hızlarda bile mesela 160kmh gibi hiç titreme sağa sola çekme v.s sorunuda yok..

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Bu arada fren balataları ve diskleri 4000 km önce değiştirdim.ayrıca z rotları ve amartisör takozlarınıda değiştirdim.fakat hafif bir çukura girsem bile rahatsız edici sesler çıkıyor tok sesler takur tukur gibi..acaba bunun sebebi süspansiyon sisteminin sert oluşumudur?astra pek kullamş değilim sadece 5 ay bir mazim var ancak bu sesler çok rahatsız edici araçta sağa sola çekme problemide yok rotlardan diyeceğim ancak yüksek hızlarda bile mesela 160kmh gibi hiç titreme sağa sola çekme v.s sorunuda yok..
motor beşiğinin burçalrı var kalkışlarda beşik oynama yapıyor ve tık diye ses geliyor ve kimse bulamıyor bu sesi yetkili servis de dahill ama ben hariçç onlara baktır özellikle sol tarafı.