Kalofer peteğim tıkanmış.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim peteği söktünmü iş basit zaten kaliteli bi kireç sökücü ile çalkala ,tabi hemen koyar koymaz değil zaten peteğin bi giriş bi çıkışı var herhangi bi girişinden dök ve bi 5 dakika beklet sulandırmana gerek yok sonra bi tarafından hortumla su bas temizlendiğini göreceksin yanlız 3-5 tekrar yap ,iyice çalkalarsan tamamen pası kireci sökersin.sonra sefasını sürersin banada du edersin abicim.
kolay gelsin.

tabi motor suyunu boşalttıktan sonra bu işe başla ve araba soğukken yap mazallah elini kolunu yakma ve montajdan sonra komple antifriz (kırmızı olandan gm 3 lt 20 tl civarı) koyarsan kireç pas kolay kolay oluşmaz.

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben antifrizi mavi olandan aldim sorun olurmu ?

ender

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Eksik olma hayırlı günler dilerim.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Ben dün söktürdüm içinden acaip bir çamursumsu birşeyler çıktı ayrıca tortu çıktı.

Şimdi güzel ısıtıyor birde iç sirkülasyonu açtımmı hamam gibi oluyor.

Ayrıca motoron içindeki suyu komple boşalttılar sonra tekrar su bastılar ve tekrar boşalttılar epey bi üflediler suyu boşaltmak için sistemide arındırmış oldular sanırım

Tüm bunların işçiliği ve 3 Litre GM antifiriz için 100 TL verdim.

Valla ne diyeyim sökmesi takması çok zahmetli işmiş. Usta 2 saat uğraştı herhalde kendim yapmaya kalksaydım birgünümü alırdı. Ayrıca kendiniz söküp sonra buruları tam oturtamazsanız aracınızın için su kaçırma ihtimai var

Ayrıca siz siz olun GM antifirizden başka kullanmayın. Benin aslında kalorifer sorunum yoktu başka biryerde nezaman mavi antifiriz koydurdum devirdaym keçeden patladı su kaçırmaya başladı ve kalorifer ısıtmamaya başladı

Son düzenleme:

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün söktürdüm içinden acaip bir çamursumsu birşeyler çıktı ayrıca tortu çıktı.

Şimdi güzel ısıtıyor birde iç sirkülasyonu açtımmı hamam gibi oluyor.

Ayrıca motoron içindeki suyu komple boşalttılar sonra tekrar su bastılar ve tekrar boşalttılar epey bi üflediler suyu boşaltmak için sistemide arındırmış oldular sanırım

Tüm bunların işçiliği ve 3 Litre GM antifiriz için 100 TL verdim.

Valla ne diyeyim sökmesi takması çok zahmetli işmiş. Usta 2 saat uğraştı herhalde kendim yapmaya kalksaydım birgünümü alırdı. Ayrıca kendiniz söküp sonra buruları tam oturtamazsanız aracınızın için su kaçırma ihtimai var

Ayrıca siz siz olun GM antifirizden başka kullanmayın. Benin aslında kalorifer sorunum yoktu başka biryerde nezaman mavi antifiriz koydurdum devirdaym keçeden patladı su kaçırmaya başladı ve kalorifer ısıtmamaya başladı

Senede bi temizletmek lazım iyi bi ısıtma için,
gm kırmızı 3 lt antifiriz 20 tl
80 tl işçilik almışlar sizden eliniz yatkın değilse yapacak bişey yok hayırlı olsun.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
33 TL yazdılar antifiriz'e :(

Bu işlem için 100 TL normalmidir yoksa fazlamıdır sizce

Son düzenleme: