Kalorifer peteği

hakanaydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 opel vectra, muhtemelen peteğim tıkalı, kaloriferi açtığımda ilk birkaç dakika sıcak üflüyo sonra yavaş yavaş soğumaya başlıyo. peteğin sökülmesi için göğüsün sökülmesi gerekiyormu????? teşekkürler..!!!

OMEGAMV6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili hakan aydin.görüyorumki seninkide tikanmiş.benim çok iyi " söken " arkadaşlarim var .nasilsa mecbur söktürecen.gel söktürelim.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili omegav6 söktürmeden olmuyomu????
merhabalar bende zafira var geçen sene aynı sorunu bende yaşadım ve serviste göğüsün sökülmesi gerektiği söylendi ve bende yanaşmadım bu işleme fakat ince bir araştırmadan sonra motorun arkasında kalorifer peteğine giden giriş ve çıkış boruları var bunlardan giriş olanına kiraç sökücü diye bilinen ürünlerin yardımıyla giriş yaptık ve kaloriferi çalıştırdık ve devir daim yaptı bu arada peteğin içindeki tüm kir kireç ve pas olayı çözüldü ve şu anda zafiram gayet güzel ısıtıyor...

eses38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen yıllardır '' söktürüyorsun '' bir kere daha söktürüver yada elektrikli battaniye al

karasahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi yerde sadece orta konsolu sökerek temizlenebileceğini duymuştum.bi araştır bence

asimavi326

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerek yok

arkadaşım hiç gerek yok söktürmene falan aynı sorun bendede vardı gitmediğim yer kalmadı ama en sonunda birisi 10 dk halletti nasıl biliyomusun tam içeri giren 2 tane hortum var kaloriferden gelen onlara bak hangisi soğuksa söküp içine tazzikli su ver petek hemen açılıyo ben çok memnunum valla....