kan ihtiyacı

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aşağıdaki mesajı aldım sızlerle paylaşayım dedım

Cerrahpasa Tip Fakültesi Onkoloji Çocuk bölümünde
yatan 7 yasinda Lösemi hastasi Damla Ahsan
için AB-Negatif taze kana ihtiyaç duyulmaktaymis.
DOKTORLARA GÖRE EN AZ 6 AY DEVAMLI KANA ihtiyaçlari
var..
Yardim etmek isteyenler olursa asagida yazili cep
telefonlarindan annesine ulasabilirler.
Sizde e-postayi lütfen tanidiginiz herkese gönderin. Zor
durumda olan bu çocuga yardim edelim.
Herkese Saglikli Günler...
Damla'nin Annesinin tel.no. : 0532 411 32 53

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gormedım ama onemlı de degıl bu tarz mesajlar ne kadar cok olursa o kadar cok okuyan ve ilgilenen olur kanaatındeyım bu hassas bır konu ve bana mesaj gelır gelmez buradakı dostlar da haberdar olsun ıstedım .

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yanlız öbür açılan konunu tarihine baktıysanız 2006 da açılmış bir konu...yani ben bu mesajlara açıkçası pek inanmıyorum :(:(:(

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yanlız öbür açılan konunu tarihine baktıysanız 2006 da açılmış bir konu...yani ben bu mesajlara açıkçası pek inanmıyorum :(:(:(
bakmadım ama telefon falan da vermısler haklı da olabılırsın ınsanlar garıplestı ama lösemi hastasıymış onlara cok sık kan lazım olabılıyor yanı bız ustumuzden vazıfeyı atalım da gunahı onların boynuna olsun sımdı bana gelen mesajı gormezden gelsem rahatsız olurdum buraya da actım zaten saglıklı bır ınsan yılda en az 4 kere kan verebılır yanı ne desem kı dedıgım gıbı haklı da olabılırsın belkı tıcarı bır gaye veya baska dalavereler de olabılır burası maalesef neyse....

AxarayLiaLp

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi Banada Bu Sekilde Mailler Cok Geliyor Ama Hic inanmiyorum Misal İstanbulda Birine Kan Lazimsa Kalkipta Teee Aksarayda ki Kişiye Mi Mail Atacaklar Hic İnanasim Gelmiyor....

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz Abi Banada Bu Sekilde Mailler Cok Geliyor Ama Hic inanmiyorum Misal İstanbulda Birine Kan Lazimsa Kalkipta Teee Aksarayda ki Kişiye Mi Mail Atacaklar Hic İnanasim Gelmiyor....
haklısın alper bunun sebebı de artık bılısımle dunya cok kuculdu takdır edersın yanı dıyorlarya bu mesajı herkes lutfen tum tanıdıklarına yollasın ben emınım kı bu sartlarda bu tarz mesajlar tum dunyayı dolasıyor ınsanlar da ustune dusenı yapmanın huzurunu hıssedıyor bır de bır yanılgımız daha var herkes kan bankaları dolu hala neden kan aranıyor dıye kendıne soruyor olabılır ama sık sık rastlarız ya taze kana ıhtıyac var ıste bu mesaj cok onemlı o an o kanın acıl bulunması gerekıyor bankadakı kanlar ıse yaramıyor nerden bılıyorum kalp amelıyatı olan bır tanıdıgım ıcın acıl lazım olmustu ben de askerıyeden yardım ıstedım onlar da anında yardım edıp hayat kurtarmıstı bu vesıle ıle tum askerlerımızı ve komutanlarımızı da saygı ve sevgıye analım .