kandırmışlar beniiiiiiii :(

luci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temmuzda şimdiki arabamı yani 97 vectra cdyi aldım ben aldıgımda 116300 km ,de idi
geçen hafta bilgisayarabağlatma ihtiyacı hissettim nedensiz kontrol ettirmekistemiştim.
Araçın km'sine bakarmsın dedim ustaya baktı ve sonuc 85000 km geydirmişler :mad::mad::mad::mad::mad:
Bana alğıdım adamı aradım adamda 2001de almış 92000 km elden bişi gelirmi bilmiyorum ama siz siz olun alırken10 liraverip bilgisayara bağlattırı benim hiç aklıma gelmemişti şimdi
130000de gösterge ölediyo aslı ise 215000 falan :)

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla sinir bozucu bi olay canın sağolsun opel bu 1 milyon kilometre bile rahatlıkla yapabilir diyolar opel ler için.sağlık olsun

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadii ya bizde aldık ama kandırma olayı ver mı bilmiyorum.. bağlatıp baktırmak lazım. merak ettim bak şimdi.. geçmiş olsun kardeş

teknikelektronikci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu bilgisyara baglaninca kac kilometre de oldugunu görme her opelde olurmu tesekürler saygilar

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Manisa da bizzat şahit oldum bi keresinde;adamlar 2000 model Astra nın 100 küsur bindeki km sini 60.000 lere düşürdüler,yazık ... :eek: :( :mad:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede çok yazık insanları kandırmak iyi bişey değil sonuçta arabayı alan herkes zengin değil birçoğu dişinden tırnağından arttırıp araç alıyo

zafim2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadas gecmis olsun.Ama sanirim Türkiyede bu sorunun cözümü biraz zor.Insanlari kandirmak sadece acizlik ama bazi terbiyesizler yapiyor.Neyse umarim sen satarken arabanin gercek Km sini aliciya söylersin...

Dün Opel servisinde biraz kitaplari karistirdim ve 600.000 Km yol yapmis bi Opel gördüm.Bi sorun olacagini sanmam.:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesele düşürmek değil.bu şşşşş.....yapmak.hanginiz böle birşeye tahammül edebilirki.gecen bir müşteriyede denk geldi aynısı..adam arabayı almış 60 bin.biz<deki kayıtlarında 180 bakım yapılmış.nedir bu ya.artık kimseyemi güvenmeyecez.çok düşündürücü