KAPAk TAŞLAMA...?

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.kapak taşlatıcam conta degısıcek ve ordakı malzemeler ne degısıcekse..bunun bana malıyetı ne olur aşağı yukarı.bu konuda tecrubelı arkadaşlardan yorum beklıyorum.benı aydınlatırsanız cok sevınırım..kazasız belasız

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın kaç km de 2001 model araç motoru taşlatmak için erken geldi bana

pentan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üst kapak conta takımı,taşlama ve işçilik yuvarlak pazarlıksız 550 civarı demişti usta (96 vectra 2.0)

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
conta 130-140, taşlama 150 civarı,sök tak işçiliği de 200 diyebiliriz

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracın üst kapak contası 1 ay önce değişmişti tekrar yağ sızıntısı oldu..usta üst kapakta eğüilme vardır dedi ve tornada düzletti.. tekrar yeni conta taktı şu an bir sorun yok... senin sorununla aynımı bilemiyorum ama üst kapak contası 20 ytl işçiliğide sen hesap et

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba hararet yapmıştı önce conta yanık.mecbur kapak taşlanıcak.conta degısıcek..su koymayla baş edemıyorum cnku..enjektörler tıkalı su gıbı ıcıyo benzını.o yuzden bana baya bı masraf var gıbı gozukuyo arkadaslar bıraktım arabayı servıse bakalım ne olucak..bıde vıtesler böyle afıf sert gecmeye basladı onu nasıl duzelttırıcem allah bılır.1-2.vites..uyuz olmaya başladım ıyıce su opellere..bı daha araba almak nasıp kısmet olursa opel almıcam..derdı bıtmıyo bu arabaların bıtmıyo arkadas..yok kronık dıreksıyon kutusu problemı yok o problemı yok su problemı..yav araba daha 69 bın kmde daha..kanımı emdi bu arabaya harcadıgım parayla uzerıne koyar sıfır araba alırdım.kör olsun paranın gözü..bı bulıyım parayı dırek satıcam..yorumlarınız ıcın saolun arkadaslar kazasız belasız sürüşlerr

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana arabanı biraz sert kullanmısın gibi geliyo arabayı cok sıkıştırmazsan asla üst kapak contası yakmaz

cagri18s

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde vıtesler böyle afıf sert gecmeye basladı onu nasıl duzelttırıcem allah bılır.1-2.vites.

Vites kolunun altındaki körüğü sök. ordaki aksaamı varsa çok fazlya kaçmamak şartıyla wd40 veya benzeri bir yağ ile yağla. vites geçişlerin yumuşayacaktır. vites geçişleri sertleştikçe bunu deneyebilirsin

speedy_forever

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana arabanı biraz sert kullanmısın gibi geliyo arabayı cok sıkıştırmazsan asla üst kapak contası yakmaz

hararet yapmıştı o yuzden conta yanık dolasıylada kapak taşlanıcak...bugun söküldü araba...arabayı sert kullanmadım müşür bozuk oldugu ıcın fan acmayın dogal olarak hareret yaptı araba...

xet4

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapak taşlanınca daha çok hararet yapar araban
ve avans vurabilir geçmiş olsun.