Kapı çıtaları

kaan_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c nin kapı çıtaları yapıştırma mı ? yok geçme flan mı? çıtaları sökmeyi düşünüyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
darbe anında direk kapı gidecek
ancak çıta olursa direk çıtaya arbe alırsa kapı göçer tamirle halledersin
ama çıtasız berbat

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde çıtaları söktüğünde otomobilin renk farkı belli olucak güneşten solan rengin çıta altındaki kalan ve korunan boya ile tutmayacaktır. Yani tabiri caizse amele yanığı dedikleri olay başına gelebilr.

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde çıtaları söktüğünde otomobilin renk farkı belli olucak güneşten solan rengin çıta altındaki kalan ve korunan boya ile tutmayacaktır. Yani tabiri caizse amele yanığı dedikleri olay başına gelebilr.

arkadaşım öyle bişey yok renk farkı gibi ben 2 sene önce söktüm ve hala böyle kullanıyorum arabayı hiç bir sorun yok yanlış bilgi vermeyelim :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Görünüm olarak çıtasız mükemmel duruyor. Sertan'ın araba buna güzel bir örnek. Ancak işlevsel olarak tavsiye etmem, Alperen açıklamış durumu. Bunun yanında bir de dikey park ettiğin yerlerde dikkatsiz kişiler kapıyı arabana çarptıklarında kapıda hasara neden olacaktır. Çıtalar zaten bunun için var.

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım öyle bişey yok renk farkı gibi ben 2 sene önce söktüm ve hala böyle kullanıyorum arabayı hiç bir sorun yok yanlış bilgi vermeyelim :)

Senin araba beyaz olduğundan olabilir. Ama metalik renkler biraz farklıdır:)

Bu arada senin arabayı geçen haliç köprüsünü orda gördüm cevizlibağ istikametine doğru ilerliyodun bi 15-20 gün olmuştur sanırım.Benim de bi düğüne yetişmem gerekiyodu hızlıydım yanından geçip gittim bende yanılmıyosam senin aracındı.

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada senin arabayı geçen haliç köprüsünü orda gördüm cevizlibağ istikametine doğru ilerliyodun bi 15-20 gün olmuştur sanırım.Benim de bi düğüne yetişmem gerekiyodu hızlıydım yanından geçip gittim bende yanılmıyosam senin aracındı.

bencede , mesela bizim kırmızı da da kesın farkeder.

nastres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doğrudur hergün oradan gecerim gecerken bi kornaya bassaydınpeşine takılırdım :))