kapı fitilleri

cello147

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yüksek hızlarda kapılardan ses mi geliyor veya kapı altlarından toz alıyor,,,kapı fitilleri ölmüye başlamış beni yenisi ile degiştir diyor..
tek yapmanız gereken şey bir medikal'a gidip serum lastiği almak en incesinden ,ve onu fitil'in içinden gecirmek..Bende a kasa 95 gt var ben yaptım süper oldu.orjinal fitil 350 ytl istediler 15 ytl serum lastiğine halletim.Hatta orjinalinden daha iyi oldu tavsiye ederi...Fitil'e serum lastiğini geçirirken sabunlu su kullanın daha rahat geciyor yırtılma olayını önlüyor...
......
arkadaşlar klavuz teli,bisiklet fren teli,kalın olta ipi (misina) buna benzer ne bulursanız..kapı fitilinin (bendeki kapı fitilinde 2 kanal vardı) ya altdaki yada üstekinden bir tanesine geçiriyoruz klavuzumuzu.Fitilin uçundan çıkınca tel'in ucuna serum lastiği bağlayıp sabunlu suyla çekiyoruz taki serum lastiği öbür taraktan çıkana kadar.İşlem tamam...İki kanal birden çekmeye çalışmayyın serum lastiğini baya bir fitil şişiyor ve kapıyı kasıyor ona göre bir kanala geçirmeniz yeterli....

Son düzenleme:

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bendede ses var seni bekliyoruz dört gözle :)

astra 1.6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla iii fikirmiş nasıl yapılıyor resimli gösterirsen bizde yapalım arkadaşım. bekliyoruz.

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harbi ya, iki gündür saat başı giriyorum adam piyasada yok:)

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş anlatmış aslında resme gerek yok sabunlu su ile fitilin içine sürün serum lastiğini olur herhalde...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim yapıştırmam gereken biyer war aama takınca bida çıkmıo sonra kendi atıyor

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi fitilleri söküpmü bu işlemi yaptın yoksa arabada takılı haldemi ? güzel fikir aslında benim sol kapıdanda biraz rüzgar alıyo mantıklı kaç metre gidiyo onuda bilelim ona göre alalım