Karakartal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Tümerin sevincini kursağında bırakan Mert NOBRE arkadaşımızı kutluyor hep böyle devam etmesini istiyorum.Tümer bir spor programında Türkiyede BJK den başka bir takımda asla oynamam demişti.Bu sözüyle ne kadar şerefli bir futbolcu olduğunu gösterdi.FB liler antu.com da takım ligden çekilsin demişler.O işler öyle kolay olmuyo arkadaşlar.3 yıl ceza alıyo takım.Süper lige 3 yıl çıkamıyo :) FB siz süper lig mi olur yaa??Biz kimi yenip te moralleneceğiz sonra :)

Tabe bunların hepsi geyik muhabbeti.FB li arkadaşlar kızmasın.Siz yenseydiniz siz de bizi kızdıracaktınız :)

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikrimi soyleyeyim;

1- bu konu fazla uzun ömürlü olmaz, Kilitlenir
2- Gören göz kılavuz istemez,herkes aynı şeyi söylüyorsa vardır bir bildikleri
3- Bir Ulusoy amcamız yokki bize kupa hediye etsin...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fikrimi soyleyeyim;

1- bu konu fazla uzun ömürlü olmaz, Kilitlenir
2- Gören göz kılavuz istemez,herkes aynı şeyi söylüyorsa vardır bir bildikleri
3- Bir Ulusoy amcamız yokki bize kupa hediye etsin...

1-Kilitlensin
2-Çekilirse çekilsinler
3-Kupalar verilmez söke söke alınır
4-Resimdeki göstergeler senin aracına mı ait?
5-Eğer 4. sorunun cevabı evet se nasıl yaptırdın??

:) :)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten merak ettiğim için soruyorum yanlış anlaşılma olmasın.BJK'lı arkadaşlar gerçekten ama gerçekten içlerine sindirebiliyorlar mı dünkü maçı?

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gerçekten merak ettiğim için soruyorum yanlış anlaşılma olmasın.BJK'lı arkadaşlar gerçekten ama gerçekten içlerine sindirebiliyorlar mı dünkü maçı?

Ermancım sen fb limiydin yaaa :) Olay şudur.O gerizekalı Baki atılmalıydı.Burda haklısınız.Mehmet Sedef te atılmalıydı.Burda da haklısınız.Ama koskoca FB zaten bizi 10 kişi oynatan Baki salağının atılmasıyla mı kupa alcak???Kendinize bu soruyu sorun bi de :) Dün karşınızda bulduğunuz BJK yi hem de 25 yıldır kupa alamamnıza rağmen yenemiyosanız biraz düşünmek lazım.Hemen sağa sola saldırmamak lazım.FB yi bu hale sokan yöneticileridir.Her Türk takımı Aziz Yıldırıma cephe almıştır.Burası kesin dir.Bu sene şampiyonluğu verirse fb seneye çok daha kötü olur sizin için :)

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir fenerbahçeli olarak bu konuya yapacağım en iyi niyetli yorumumla bile banlanırım..

Size iyi forumlar...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geyik olsun diye açtım konuyu.İnsanı pişman etmeyin.Fanatik duygulara gerek yok.Ayrıca konu silinirse sevinirim.Hiç te burdan arkadaşlarımla tartışmaya niyetim yok.Sizi üzdüysem özürr

alpasch

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
werder diyorum.. dün yenildi. üzüldüm..
ama rövansi alacagiz Allah'in izniyle...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ermancım sen fb limiydin yaaa :) Olay şudur.O gerizekalı Baki atılmalıydı.Burda haklısınız.Mehmet Sedef te atılmalıydı.Burda da haklısınız.Ama koskoca FB zaten bizi 10 kişi oynatan Baki salağının atılmasıyla mı kupa alcak???Kendinize bu soruyu sorun bi de :) Dün karşınızda bulduğunuz BJK yi hem de 25 yıldır kupa alamamnıza rağmen yenemiyosanız biraz düşünmek lazım.Hemen sağa sola saldırmamak lazım.FB yi bu hale sokan yöneticileridir.Her Türk takımı Aziz Yıldırıma cephe almıştır.Burası kesin dir.Bu sene şampiyonluğu verirse fb seneye çok daha kötü olur sizin için :)

Olaya sadece kırmızı kart, atakların uydurma offside'lar ile kesilmesi veya penaltı verilmemesi diye bakmamak lazım, futbolda esas olan takımın psikolojisidir.Eğer hakem müdahele etmemiş olsa idi sence 2. yarıya öyle başlayan bir takım maçın sonunda kaç gol daha atmış olurdu?Tekrar soruyorum, içinize sindi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...