kararsız kaldım

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navi taktirip taktirmama konusunda cok kararsiz kaldim. Taktiracaksam en iyisi cyclone gibi gorunuyor. taktirmaya deger mi? CD500 gibi arayuzu olsun istiyorum. Standard arayuz hicbirseye benzemiyor. degerli fikirlerinizi bekliyorum

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: kararsız kaldım

Bu gece karar verirsem yarin servisten randevu alip cumartesi taktiracagim.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

orijinali gibi görüntü kalitesi asla olmuyor ama 3 satır ekran yerine her zaman tercih edilir ve kesinlikle cyclone tavsiye ederim

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1600-1700 lira vermeye deger mi?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben malzemenin 350 dolar civarinda yurda girdigini bundan sonra normal vergilerle 800 900dolar civarina ciktigini duydum...bunun hesabi size kalmis ama arabaya gercekten ust sinif havasi verdigi bir gercek.3 tane astra kullandim 1 tanesinde orijinali vardi diger ikisinede ben sonradan cyclone taktirmistm..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ön konsolda edition da olsa cosmo da olsa mutlaka bir navigasyon cihazı olmalı, gerçekten aracı çok farklı gösteriyor, ekran kalitesi orjinal navi gibi olmaz, orjinal navinin çözünürlüğü çok daha iyi ama işlevsellik orjinalinden çok daha iyi. Eğer araçta klip izleniyor, sıkça navigasyon kullanılıyor ve geri görüş kamerası gibi çok işlevsel bir özellik isyeniyorsa araçta mutlaka olmalı. Ufak tefek sorunları da çıkıyor, navi bölümünde inceleyrbilirsiniz
Ama ben özelliklerini kullandığım için çok memnundum

S

Sercan.Sari

Bilgi Girilmemiş

Bence kesinlikle taktırın. Aracı aldıktan 1 hafta sonra cyclone taktırdım ben memnunum. Aracın içindeki havası değişiyor. Trafikte Klip izliyorsanız emin olun yandaki arabaki amcamda kesin sizinle izliyor :) Geri görüş kamerası güzel bişey dar bi alana geri yanaşırken faydalı oluyor ve alışılmış bişey olmadığı için ilk kez binenlerinde baya bi hoşuna gidiyor.

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taktiracagim sanirim. Hakan bey, sizden arayuz icin yardim isteyecegim. gerekli bilgiler ilgili konu basliklarinda mevcut fakat benim hosuma giden arayuzun dosyasini goremedim. Önce taktirayim da.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Taktiracagim sanirim. Hakan bey, sizden arayuz icin yardim isteyecegim. gerekli bilgiler ilgili konu basliklarinda mevcut fakat benim hosuma giden arayuzun dosyasini goremedim. Önce taktirayim da.

Eğer Cyclone taktırmaya karar verirseniz mutlaka sıkı pazarlık yapın.
Bayiler 2000 TL'den kime tutturursam diye kapı açıp 1800 TL'ye iniyor.
Ama bu cihazların gerçek ederi 1500 TL civarı.

İzmir piyasasını bilemiyorum ama İstanbul'da yetkili servislerde 1500 TL'ye taktırabiliyoruz.
1500 TL'den yüksek meblağlar konuşulursa başka yerlerden de fiyat almanızı tavsiye ederim.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Tabi elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
Almadan önce de bir araç üzerinde incelemenizi tavsiye ederim.
Özellikle almadan önce bu hafta bayinize uğrayıp araç içerisinde navigasyonu
keşfetmenizi ve beklentilerinize uyup uymadığını test etmeniz izlemeniz gereken en iyi yol olacak kanaatindeyim.