Karşınızda Cosmo (Umarım beğenirsiniz)

Astra satın alacak olsanız, hangi modelini tercih ederdiniz?

• Kullanılan toplam oy
    167

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoilt' Alıntı:
- CiMiX -
abi hastayım zaten senin arabana ben sana bişi söleyim bence en önemlisi sen bi
NAZAR BONCUĞU all arabanın MAŞALLAH ı var

Eyvallah kardeşim. Ben de senin o Corsa'nı çok seviyorum... Ama ona muhakkak bi mareşpiye ve spoiler taktıralım :) Eminim çok daha meydana çıkacak...

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ORDUdrift' Alıntı:
kazasız belasız güle güle kullan..

Sağol cümlemiz inşallah...

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ahmet-drs' Alıntı:

biliyorum biliyorum b.cekmecede oldugunu..catalcada kuzenin warya ondan soyldm..ordaki tas ocakları sayesınde yolların ıcıne edılıyo..buarada Momo X43'leri ısrarla tavsiye ederim..:)

Yaw Ahmet sen beni yakinen tanıyosun da ben seni çıkaramadım. Biraz ayrıntılı bilgi versene :cool:

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi maşşallah allah nazardan saklasın bencede bi nazarlık takk ben takmadım sen takkkk

Spoilt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
CiMiX' Alıntı:
Eyvallah kardeşim. Ben de senin o Corsa'nı çok seviyorum... Ama ona muhakkak bi mareşpiye ve spoiler taktıralım :) Eminim çok daha meydana çıkacak...
taktıracam abi Serhat ta kanıma giriyo zaten şimdi şöle bişi var 2 3 ay biraz sıkışıkım abi rahatlayım önce 3, der3ce film (serhat) sonra mareşpiye set (-CİMİX-) sonrada abi bi tur daha atayım okulun önünden ya (Yasin39) :D :D :D

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
abi maşşallah allah nazardan saklasın bencede bi nazarlık takk ben takmadım sen takkkk

İşte Serkan'cım... Sende ki Corsa harika..
Bi de yere yaklaştırdın mı takım tamamlanır. Maşallah. Sende güle güle kullan Allah kazadan beladan nazardan korusun..

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoilt' Alıntı:
taktıracam abi Serhat ta kanıma giriyo zaten şimdi şöle bişi var 2 3 ay biraz sıkışıkım abi rahatlayım önce 3, der3ce film (serhat) sonra mareşpiye set (-CİMİX-) sonrada abi bi tur daha atayım okulun önünden ya (Yasin39) :D :D :D

:D Yasin'e verme onun ehliyeti yok...
Şaka bi yana Yasin şimdi köpürüyodur bana...
Yasinnn bana bak lise etrafında çok takılıyomuşsun haberlerin geliyo...
Hehehehe :)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ediyorum abi ben yaylarımı aldım sivasda okuduğum için arabamla ilgilenemiyom 15 gün sonra kavuşuyom arabama gittiğimde takılacak bide ön tampon ve yan marşpiyell ilgili bazı çalışmalrımız yapım paylaşacam sizinle resimlerii son olarak taa arka stoptakii kromu çıkarıp yan kırmızları siyah boyatacam ben ne düşünüyonuzz olurmu güzel acaba