Karter delindi

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gedizler serviste 50 ytl fiyat ile satılan opel yağı ben opel yedek parçacasından 25 ytl ye aldım. Üstelik o adam da gedizler den faturalı aldığını söyledi. İnanmadım muhasebeden faturaları getirtti. Ciddi ciddi adam gedizlerden toptan aldığı yağı kar koyup üzerine 25 YTL satıyordu. Artık yetkili servis olayını varın siz düşünün.

Bir de başıma gelen olay. Arabayı kaskodan sağ kapısını yaptırmak için izmitteki yetkili servise vermiştim. Onarım bittikten sonra airbag ışığı yanık verdiler bana arabayı. Bu ışık yine yandı diyerek yaklaşık 5-6 kere servise gittim her seferinde söndürüp bıraktılar. "Siz benim hayatımla oynuyorsunuz farkındasınız değil mi?" dediğim her seferinde sadece karşıma geçip pişkin pişkin sırıtmışlardı. Karşımdaki adamlarda sizin anlattığınız gibi "senin başına birşey gelirse biz ne yaparız" havasını hiç sezmedim doğrusu. En sonunda opel türkiyeye şikayet maili attım ondan sonra koltuk altındaki soketi çıkartıp düzelttiler.

Ben mecbur kalmadıkça yetkili servise gitmem. Gider parçanın iyisini kendim alır, tanıdığım bir servise taktırırım. Hatta servisle birlikte takarız. Aklımda da birşey kalmaz.

hamsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sanırım emiş havası sıcaklık sensörü , ama baktığımızda takılıydı yani belki kablonun birinde temassızlık olabilir. Sevisten eger bu parça gerçekten arızalı olsa araba çalışmaz dedi. bende bir anlam veremedim. arıza ışığını sondurduk, şimdilik böyle gidicez bakalım

113

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracının kaskosu varsa çekici ve tamir olayını halledebilirsin. geçen sene aynı olay arkadaşın başına geldi kaskodan halletti.

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Servisin kullandığı parçaya bişey demiyorum..Ama bu d.t korkusu yüzünden riskli risksiz herşeyi değiştirmeleri ve umursamaz tavırları insanı delirtiyor..

Sorumluluğunun bilincinde ve referansları sağlam özel opel servisleri ve Bosch Car Serviceler de aynı güvencelerle işlerinizi ekonomik yaptırabilirsiniz..

Yeliz abla arabayı çektireyim demiş..Kulak asmamışsın..Burda bi maruzat paylaşıyorsun insanlar sana yardımcı olmaya çalışıyor sen gidip bildiğini yapıyorsun..

Yorumsuz..

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet mesajı görmemiştir görmüş olsa kesinlikle talepde bulunurdu malum araba arızalı ve internet başından yardım bekliyorsun ilginç bir durum olurdu herhalde

Bende karter muhafazayı taktırdım artık arabayaı daha güvenli ve sağlam görüyorum. Muhafazının eğimini çok iyi yapmışlar hiç araçta sarkma olmuyor zaten vida yerleri de hazır dört tane somunu yerinde ezdirdiler ve vidaladılar tavsiye ederim aracınıza mutlaka taktırın.

hamsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o mesajı okuduğumda arabayı zaten çektirmiştim. Kulak asmamayla alakası yok , burda olmanın ve sizinle bu sorunumu paylaşmamın sebebi zaten yardımlarınız. Cok cok ta teşekkür ederim. Ama dediğim gibi ben arabayı çektirtikten sorna okudum. İlginize teşekkürler.

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet mesajı görmemiştir görmüş olsa kesinlikle talepde bulunurdu malum araba arızalı ve internet başından yardım bekliyorsun ilginç bir durum olurdu herhalde

Bende karter muhafazayı taktırdım artık arabayaı daha güvenli ve sağlam görüyorum. Muhafazının eğimini çok iyi yapmışlar hiç araçta sarkma olmuyor zaten vida yerleri de hazır dört tane somunu yerinde ezdirdiler ve vidaladılar tavsiye ederim aracınıza mutlaka taktırın.
+1 valla kampanya varmış karter koruma sacını servisde 50 ytl'ye taktırdık(yan sanayi) korkusuz geziyoruz...
geçmiş olsun...

Son düzenleme:

morfy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Fiat Doblo varken,katreri delmiştim 750 ytl masraf çıktı