Kasislerde çok ses oluyor

birtekocak75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kasislerde veya çukurlarda girdiğimde sanki arkada bi parça bırakmış gibi hissediyorum acayip ses geliyo bu sorunu nasıl çözebilirim arkadaşın biri spor amartisör var ondan kullan ses falan kalmaz dedi bilen yardımcı olusun lütfen:sorry:

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar aynı sorun bendede var bir kaç yere sordum aracın süspansiyonlar sert dediler ama bu sertliğin yol tutuşunu daha iyi sağlaması için olduğunu söylediler ne yapabiliriz

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşımın 2008 model seat leonunda da aynı sıkıntı vardı.serviste aksların zarar görmüş olduğunu söylemişler...

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses var ses var çok rahatsız edici bir ses geliyorsa o zaman arabanın yürüyeninde bir şey olabilir ama normal bildiğimiz ince seslerdense o süspansiyondan yapar değiştirsen gene belli bir süre sonra ses yapar bu arabayla ilgili bir şey belki yol tutuşunu kuvvetlendirsen o sesler kesilebilir ama buda sana biraz masraflı olur tahminim aracı hafifden yere falan vermen salınım oranını düşürücekdir doğal olarak..

birde çok yatan araçlarda olur o ses araba bende var viraja girdim mi ama o kadar umursamıyorum ne kadar çok köfte o kadar çok ekmek misali

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amortisörler ve ön düzen yeni değişti bendede ses var özellikle hız kesici kasislerden gecerken gıcırtıya benzer yüksek bir ses geliyor ama yıldaki çukurve bozukluklarda sorun yok

birtekocak75

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bilmiyorum burda opel servisi falanda yok araca bişi olmasından çekiniyorum

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o seslerden benim araçtada vardı

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben başka opel vectralarada bindim o kasis üstünden geçerken arkadan gıcırdma sesi onlarndanda geliyordu yani bu ses geliyor endişelenmeyin tahminim kullnılan parçadan amortisör yada yaydan

gullu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı ses bende de oluyor özellikle sabahları soğuk havalarda yaptı hava ısınca problem yok..

erad_900

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede var ön takımlardan geliyoo aynı ses yaptırıcam