kasislerde gelen gıcırtı

neyseo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim ses z rot tan geliyormuş usta öyle dedi.Direksiyonu tam sol yapıp alttan teker arasına baktı.Değişmesi gerek 25-30 YTL masrafı var çok rahatsız olmuyorsan değişmeye gerek yok ses çok artarsa değiştirelim dedi.Araba çalışır ve hareketsiz vaziyetteyken direksiyonu sağ sol yapınca sesin kesilip sonra yeniden başladığını farkedebiliyorsunuz.Sizce usta tespitinde haklımı?Adam bi bakmaya bu tespiti yaptı ve banada makul gibi geldi.Bu arada z rot hala değişecek...

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vectranın arka amortisör burclarının tamamı ön tarafta viraj lastikleri z rot ve rot basları hep degişti ama arka sag kısımdan kasisten gecerken gacırtı yapıyor bugunde kasısten gecerken dumduz gırdım on tarafta esneyınce hafıf gıcırtı yaptı :(

osti10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka koltuk kısmından gelen garç gurç sesleri çok sinir bozucu bişey. Arabama ilk defa bincek olan vay be güzel arabamış ses seda yoktur bunlarda diyolar. çıkıyoruz yola kasise geldimi biraz engebeli biyerden geçtimi başlıyo garç gurç ötmeye utanıyorum vallahi :(

Kosovalı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ses arkada amortisör kollarının alt taraftan bağlandığı, sanırım fişek denen lastiklerden geliyor. Bir tane sprey yağlayıcı al ve bu bölgeyi ayda bir yağla. Sorun ortadan kalkıyor. Kışın daha çok yaşanıyor bu sorun.