Kasko Beni Atabilirmi

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
34 TJM 19 PLAKALI TAKSI PAZAR GUNU ARABAMA GUZELBI OPUCUK ATTII ARKADAŞLAR ADAMLA BIRLIKTE RAPOR TUTTUK AMA BEN ADAMIN EHLIYET VE RUHSAT FOTOKOPISINI ALMAYI UNUTUM ADAM BANA TEL NOSUNU VERDI ARADIM ILKGUN ACTI KONUŞTUK TAMAM KARDEŞ FAXLARIM DEDI AMA ONDAN SONRADA NE FAX CEKTI NE ARADI TEL HEP KAPATI.ADAM KACTI YANE ARKADAŞLAR BIR NEVİ.KASKODA DAHA ONCE 2 KAZA YAPMİŞİN BU 3 EGER BIZDEN YAPARSAN SENI ATARIZ DIYOLAR.GERCEKTEN BENI ATMA HAKINA SAHIPLERMI ?:help:

sabrionur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Firma neydi arkadaşım?Dandirik bir firma ise atabilir..Sağları solları belli olmaz :) Atma anlamında acaba hasarsızlığın gitmesi gibi birşey sölemek istemiş olabilirlermi ??

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
benım kasko bıttı ray sıgorta benımle calısmak ıstemıyormus
on cam patladı bırde on farlar degıstı 500 ytl sadece anlamsız ama ... ıptal ettı

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen paranı al atsınlar
başka firmamı yok yahuu:)

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dawa açın arkadaşlar bu adamların işleri neki bizim hasarları yaptırmak değilmi bi kere olur on kere olur kimene ne güzel 1,5 2 milyarı al ondan sonrada hasar olunca öyleydi böyleydi diye kıvır yok öyle eşşek gibi yapıcaklar hiç bi yerede atamazlar parasını almıyolarmı kardeşim işlerine gelmiyosa sigortacılık kapatsınlar yapmasınlar bu işi

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atma hakları felan yok bu riski alarak yapıyorlar bu işi ben hiç kaza yapmayınca nasıl benim param onların cebinde kalıyorsa kaza yapıncada babalar gibi karşılamak zorundalar bu 10 kere olur veya 1 kere olur ilk defa duyuyorum böyle birşeyi..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dawa açın arkadaşlar bu adamların işleri neki bizim hasarları yaptırmak değilmi bi kere olur on kere olur kimene ne güzel 1,5 2 milyarı al ondan sonrada hasar olunca öyleydi böyleydi diye kıvır yok öyle eşşek gibi yapıcaklar hiç bi yerede atamazlar parasını almıyolarmı kardeşim işlerine gelmiyosa sigortacılık kapatsınlar yapmasınlar bu işi

Aynen katılıyorumm..