Kasko Hakkinda Bilgi...

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dejaay' Alıntı:
Arkadaşların da dediği gibi opel kaskosu,doğan kaskosu,honda kaskosu diye birşey yoktur. Kim kimle anlaşırsa ona sigortalatır. Kişiye,yere ve şirkete bağlı....
Bu arada,Başak Sigorta iyi bir sigorta şirketidir. Bilgi açısından:Aksaray Mercedes benz kamyon fabrikası çalışanları başak sigortayla sigortalanmışlardır ve köklü bir sigorta şirketidir.
1.Sigortacılar 'Opel Kasko' deyimini kullanıyor. 2.Poliçenin üzerinde 'Opel Kasko' yazıyor

miryanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her bayinin anlaştıgı sigorta acentisi farklıdır zaten önemli de degil en ufak sorunda nerede olursan ol gelırler tabi inşallah kaza bela görmezsin

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu yıl kaskoyu yaptırırken bana İsviçre Sigortanın genel müdürlük olarak tüm opel servisleriyle anlaşma yaptığını söylediler.Bilginiz olsun.

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bilmiyorum ama eğer ısrarla bunun bu şekilde olduğunu söylüyorsan vardır bi bildiğin...

hope

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selcukunal' Alıntı:
Ben bilmiyorum ama eğer ısrarla bunun bu şekilde olduğunu söylüyorsan vardır bi bildiğin...
Yanlış anlaşılmasın ben sadece bana söylenenleri aktarıyorum yoksa sigorta konusunda uzman değilim.

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estağfurullah dediğiniz kesinlikle doğrudur.

sasakar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
bayinin anlaştığı kasko şirketi başak sigortadır diğer bayilerde bu farklılık gösterebilir

ben kaskoda bir tek axa oyak kasko kullanmam bir kere dilim yandı...geri kalan hepsi aynı.

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
belki başak sigorta opel bayilerine özel bir indirim oranıyla kasko anlaşması yapmıştır . özel indirim oranları sağlandığı için üzeinde opel kasko yazıyodur.

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)