Kasko Problemi..

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2 senedir garanti sigortayla calısıyorum..cok sukur sigortalık bi işim olmadı...gecen sene 840 ytl falan verdım sade kaskoya..neyse bu senede yine aradılar bana 810 ytl fiyat bictiler..ya dedım 2 sene hasarsızlk var falan araba geldi 3 yasına ..ancak bu kadar dediler..bende dedım o zaman biraz bekleyın..

simdi sigortam.net ten anadolu sigortaya baktım..ozellıkleri girdim 710 ytl fiyat cıktı..kaspamları arasında fark yok..anadolunun ucuz olma nedeni arabamın annemin uzerıne olması nedeniyle bayanlara %15 indrm varmıs.ayrica tek surucu indirimi(işte buda kazayı ruhsat sahıbınden baskası yaparsa kesinti yapılıyomus) %10 da bu var...

sorum su.bu site guvenilirmidir ne diyorsunuz ..ayrica siz hangı sırketi tavsiye edersiniz..biraz uygun olsun diyorum..anadolu nasildir.sonucta gerci iş bankası var arkalarında..birde malum yabancılara gitmeısn param diyorum..ozellıkle ortadogudaki malum mahluklara..

arac opel astra 2006 enjoy easytronic

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba Mehmet

Opel'in yeni başlattığı sigorta kampanyası var Opel Güvencesi altında
Orayı dene derim fiyatlar oldukça mantıklı bayağı indirimler var

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
simdi sigortam.net ten anadolu sigortaya baktım..ozellıkleri girdim 710 ytl fiyat cıktı..kaspamları arasında fark yok..anadolunun ucuz olma nedeni arabamın annemin uzerıne olması nedeniyle bayanlara %15 indrm varmıs.ayrica tek surucu indirimi(işte buda kazayı ruhsat sahıbınden baskası yaparsa kesinti yapılıyomus) %10 da bu var...
sorum su.bu site guvenilirmidir ne diyorsunuz ..ayrica siz hangı sırketi tavsiye edersiniz..biraz uygun olsun diyorum..anadolu nasildir.sonucta gerci iş bankası var arkalarında..birde malum yabancılara gitmeısn param diyorum..ozellıkle ortadogudaki malum mahluklara..

Aracın kasko poliçesine iki sürücü kaydı koydurma hakkın var, ama yaş bakımından ne kadar fark eder bilmiyorum. (Benim arabalar bu şekilde) Anadolu Sigorta ile 30 seneye yakındır çalışıyorum, şimdilik sorun yaşamadım. Cüzi bir prim karşılığında full kasko yaptırdım. (kurtarıcı hizmeti, otoking mini onarım paketi, anahtar kaybı, otel hizmeti, ikame araç temini dahil)

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba Mehmet

oncelıkle saol ama nerden bilgi alablrm.sitede birşey yokta

Combo_Murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siteyi güncellememiş olabilirler ama bütün Opel Yetkili Bayiilerinden şahsen giderek bilgi alabilirsiniz...
Yeni başlayan bir kampanya bu
Opel'in acenteliğini aldığı sigorta şirketleriyle anlaşması var ve bayağı da indirim yapıyorlar

Örneğin Opel Gedizler Çekmeköy'e gidebilirsiniz

pexmanq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw saol yarn erdemir yolumun üzerinde bi ugrayayım..

mdgencer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba Mehmet

Her model araca yapiyorlar mi :) benimkisi 90 model :)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar 2 senedir garanti sigortayla calısıyorum..cok sukur sigortalık bi işim olmadı...gecen sene 840 ytl falan verdım sade kaskoya..neyse bu senede yine aradılar bana 810 ytl fiyat bictiler..ya dedım 2 sene hasarsızlk var falan araba geldi 3 yasına ..ancak bu kadar dediler..bende dedım o zaman biraz bekleyın..

2 sene hasarsızlık indirimi yalnızca 30 ytl mi. Ben aracı ilk aldığımda çıkan kasko 900 ytl iken ertesi sene hasarsızlık indiriminden dolayı kasko yaklaşık 500 ytl civarına düştü bence sizin hasarsızlık indiriminde bir anormallik var..

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
AXA İyi sürücüye iyi fiyat kampanyası başlatmıştı.Yaklaşık 9 Senedir araç kullanıyorum.çok şükür hiç kaza yapmadım,hiç ceza yemedim yaşım 27,kasko yaparken benden 1400 ytl aldılar.çok zoruma gitti.daha öncede ak sigorta ya yaptırmıştım.onlarda yaklaşık fiyat verdiler.nedenini bilen varmı?(yalnızca son 2 sene kullandığım araçlar benim adıma ayıtlıydı. sebep bumu acaba)