Kasko Yaptıracağım ama hangi firma?

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Axa Oyak'ta 2.yılım gayet memnunum.Fiyatlar araç yaşının yanında doğum tarihide baz alınarak hesaplanıyormuş.Benim 95 gtye 1200ytlnin üstünde fiyat çekmişlerdi.Banada çok geldi ama doğum tarihi etkenmiş 1980 ve sonrası fiyat biraz daha yüksek çıkıyormuş,söylediklerine göre genç sürücünün kaza riski yüksekmiş delikanlı hesabı işte..Geçen sene 960 ödemiştim.Bu sene hasarsızlık indirimi ve gelen zamlarla 850 oldu.Ne yapalım kaskosuz olmaz büyük güvence walla...Neyse tanıdığın varsa yaş işini halledebilirsin belki.Dene derim...:)

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 senesinden beri güven sigorta ile çalışıyorum ve hiç problem yaşamadım (98 astra g) dün kaskoyu yeniledim %50 indirimim var 516 ytl peşin ödedim

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaw arkadaşlar hepinizin yazılarınız okudum da şöyle bi şey dicem.
Kasko da hasar almadan firmanızın nasıl olduğu pek de önemli değil. A, B veya C. önemli olan hasar zamanında sizin yanınızda olan sigorta şirketidir.

Fiyat konusunda ise her zaman ucuz olan harakiri yapacak olan firmalar vardır. Bunlardan yaptırabilirsiniz. Ama hasar zamanında 60 gün bekleme süresi ortaya çıkarsa ben neyleyim öyle sigorta şirketini.....

Seçim yaparken dikkatli olmak lazım.
ihtiyari mali mesuliyetler, muafiyetler, vs. vs.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu başlığın sahibinin durumu ne oldu.. ?

ip işleri nasıl sonuçlandı nasıl banlandı öğrenebilirmiyiz ?

öğretmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir ay önce kaza yaptım yazmıştım kaskom ak sigorta masraf 118 ytl kaskodaler çamura yattılar masraf olsa olsa 75 olurmuş ben nereden bulacaksam experin parçacısını ......... üstelik kaskoyuda full + full yaptırmıştım 1.300 ytl ye. annayacan bunların hiç birine tam güvenilmez. ama kaskolar arasında full olayında çok farklar var bunlara dikkat et.

guugil

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
axa yada aksigorta

axa poliçede yüksek fiyat verir ama pert durumunda tam parayı 1 haftada alırsın. Belgeleri halledip teslimden 7 gün sonra tüm parayı eksiksiz ödüyorlar. Kasko değerini aldım. 1 ay gecmeden yenı arabamı aldım. super :)

ufak hasar durumunda anlaşmalı olmayan bir yerde yaptırırsan faturayı verdıkten 2 gün sonra sana parayı hesaba yatırıyorlar.

Aksigortayı tavsiye ederim.

İsveç- güneş- vb bilmem ama ucuz verme sebebini açıklayabilirim.

Düşük fiyat vermelerinin sebebi müşteri sayısını arttırarak şirket değerini yükseltmektir. Ortak bulmadan önce isveç sigortada aynısını yaptı. bu sene yüksek fiyattan verecek. Dikkat ederseniz bütün sigorta şirketlerinin isimlerine ek geldi. Yani ortak. 500bin müşterisi yerine 700bin müşteri şirket hisse değerini arttırıyor.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
08- Forumda, gerek mesajla, gerekse imza ve avatar yoluyla sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunulan bir "ürünün" reklamını yapmanız ve bunlar dışındaki tüm ticari kaygı güden mesajlar, imzalar ve crack, warez, hack appz ve benzeri sitelerin tanıtimi yasaktır.

22- Foruma üye olan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

Bu başlık; sadece genel sigorta firmalarını değerlendirme amaçlıdır.
Forum kurallarını dikkate almanızı rica ederim.

TheOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.serkanuser.com
Bu başlığın sahibinin durumu ne oldu.. ?

ip işleri nasıl sonuçlandı nasıl banlandı öğrenebilirmiyiz ?

Kullanıcı, forum kurallarını birden fazla ihlal etmiş ve uyarının ardından davranışlarının tekrarı nedeniyle ihraç edilmiştir.

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=6712http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=6709