Katalitik Konvektör sorusu(Corsa C)

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trilogy' Alıntı:
Merhaba,
blaver size nasıl ulaşabilirim, katalizör ve egsozla ilgili sorunum var galiba, izmirdeyim ben de.
ulaşabileceğim tlf verebilirmisin?
05369674042 numaram bana bu numaradan ulaşa bilirsiniz

blaver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Benim bildiğiim yeni vectra c lerde ve astra h larda katalitik konvektör iptal edilemiyor.
haklısın bu normal şartlarda edilemeyen araç sınıfında olan araçlarda .yannız araçın beyninle oynandığında yanini ikkinçi sönsörün beyinle teması kesildiğinde bu yapıla biliyor biraz masraflı ama modifiye yapılan araçlarda bu gerekli olan bir şart ama ben yinede tavsiye etmiyorum.aklıma şey geldi bir gurbetçinin arabasının eg sozlarını yaptım ona almanyada yapılamaz denmiş sonra iş olunca araç saybi bile inanamadı .sonraki sene yeniden yanıma g eldi hoş eş muhabetten sonra anlattı almanyaya döndüğünde yeniden o servise gitmiş.ordaki usta yapılan işçiliği grünce bunu türke yaptırdın değilmi d emiş siz tü rklerin yapamıyacağı şey yok demiş bu beni hem çok gururlandırdı hemde çok güldürmüştüiyani biz türklerin isteğipte y apamıyacağımız hiç bir şey yok

Babu_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla blaver sen tam benlik adammışsın deliricez burda çözemedik problemi benim corsa 2002 çift sensörlü ve kat iptali yapmışlar.araba acaip çok yakıyo ve çiğ benzin atıyor.Şimdi çıkma kat arıcam sanırım .Bide servisim sürekli beyine yanlş komut gönderildiğinden beyininde arızalı olabileceğini söyledi.Sence neler olmuş olabilir yardımcı olabilirmsin bana ?

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla blaver sen tam benlik adammışsın deliricez burda çözemedik problemi benim corsa 2002 çift sensörlü ve kat iptali yapmışlar.araba acaip çok yakıyo ve çiğ benzin atıyor.Şimdi çıkma kat arıcam sanırım .Bide servisim sürekli beyine yanlş komut gönderildiğinden beyininde arızalı olabileceğini söyledi.Sence neler olmuş olabilir yardımcı olabilirmsin bana ?

beyine bişiy olacağını sanmıyorum ancak kat. taktırmak gerek yoksa çiğ benzin ve yakıt artışı devam eder...saygılar....

Sach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar Bende Opel astra 1.6 2005 model arac war opisde katalitik catlamıs dediler fiyatını sordum 2000 ytl bulur dediler acaba baska türlü ne yapabilirim?

SERCAN006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaslar Bende Opel astra 1.6 2005 model arac war opisde katalitik catlamıs dediler fiyatını sordum 2000 ytl bulur dediler acaba baska türlü ne yapabilirim?
opis normal fıyatının 2 veya 3 katını soyluyo bence bı sanayıde bı sorusturun ozel servıslere sorun bıde normal egzozculara

CengoCenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyla ilgili değil ama insan 3 sene önce açtığı konunun hortladığını görünce mutlu oluyor :)

Sach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bugun bi tanıdaga gittim kataligin icini bosaltıp susturucu taktırcam bana 90 ytl ye malolcak sizce yaptırayımmı?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
susturucu seramikliyse normal

Sach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Walla seramiklimi bilmiorum ama büyük ihtimal deil