kaza...geliyorum demedi...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ALLAH razı olsun sağolun...auto king aksarayda yok başka şehirede şuanda gidemem kaportacı tanıdık bir arkadaşa yaptırıyorum...bugun orayı çekti...sonra macunladı zımparaladı astarını çekti...

çektirdikten sonra ve macunlu fotosunuda ekliyeyim...

keşke bekletip antalyaya geldiğinde yaptırsaydık ibrahim macunsuz hallettirirdik neyse kardeşim bununla geçmiş olsun dikkat et artık trafikte

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke bekletip antalyaya geldiğinde yaptırsaydık ibrahim macunsuz hallettirirdik neyse kardeşim bununla geçmiş olsun dikkat et artık trafikte

ben dikkat ettikçe bşıma giliyor gibi bugun gidip oraya baktım yol hem sola hem sağa dönüyor ben sağ dönüşteyim o sol dönüşte ama sol dönüşü kapatmış belediye yol çalışmasından ötürü yol tek şerite düşüyor bu galiba orayı sonradan farkedip sağa geçti geçincede bana çarptı...

macunsuz nasıl halledecektik ki???içeriye dogru o kenedin orası göçmüş...çektirmek içinde o öpücükle çekiyorlar boyayı zımparalıyorlar yoksa öpücük tutmuyor...

Son düzenleme:

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. maalesef ülkemizde o kadar kolay ehliyet alınıyor ki bütün eğitimini trafikte bizim üzerimizde alıyor sürücüler.
ben aracı artık yıkatmaktan korkuyorum resmen. ne zaman yıkatıp pırıl pırıl yapsam bir veletin ya da insanlıktan nasibini almamış birinin sanat eserleriyle karşılaşıyorum. En ufak bir çiziğe bile kafa takınca böyle oluyor ne yazık ki..

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kedilerin arabaların üstüne çıkmasına gıcık oluyorum bu yüzden otoparkta 50 tane araba olmasına rağmen gelip benimkinin üstüne çıkıyorlar...
bagaj kapağı kedilerin tırmıkları yüzünden boyanacak hale geldi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kedilerin arabaların üstüne çıkmasına gıcık oluyorum bu yüzden otoparkta 50 tane araba olmasına rağmen gelip benimkinin üstüne çıkıyorlar...

Aynen sedat ozellikle camurlu ayaklariyla basinca o pati izleri varya birde camin ustune yapmalari :) sevimli hayvanlar arabalarimizi cok seviyorlar

marcelle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Seviyorlar keratalar, ne yaparsınız... Valla ben de yepyeni arabamın üstünde bazen pisicikler görüyorum, ama olsun, kıyamam ben onlara hiç kızamam ki... Sonuçta biri canlı, diğeri metal. Bazıları da insana alışık oluyor, elimle tutup severek indiriyorum. :)

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seviyorlar keratalar, ne yaparsınız... Valla ben de yepyeni arabamın üstünde bazen pisicikler görüyorum, ama olsun, kıyamam ben onlara hiç kızamam ki... Sonuçta biri canlı, diğeri metal. Bazıları da insana alışık oluyor, elimle tutup severek indiriyorum. :)
bende battaniye seryorum artık bagaj kapağına hem daha rahat ediyorlar hem arabayı çizmiyorlar:)

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özellikle istanbul' un kedileri çok alışık insana hiç laftan da anlamıyo çıkmış arabanın tavanına ne yaptıysam indiremedim :D

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. maalesef ülkemizde o kadar kolay ehliyet alınıyor ki bütün eğitimini trafikte bizim üzerimizde alıyor sürücüler.
ben aracı artık yıkatmaktan korkuyorum resmen. ne zaman yıkatıp pırıl pırıl yapsam bir veletin ya da insanlıktan nasibini almamış birinin sanat eserleriyle karşılaşıyorum. En ufak bir çiziğe bile kafa takınca böyle oluyor ne yazık ki..

ALLAH razı olsun...aynen öle artık bende aracı pasaklı gezcem...hiç bişeyine takmamaya çalışcam...yoksa sakınn göze gerçektende çöp batıyor...