Kaza mı,eziklik belirtisi mi?

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
en güzeli bence bende aynı senin gibi yapıyorum kardeşim..

bu arada bence ehliyet alırkendee kişilik testleri yapılması lazım ruh durumlarını test edecek bişey yapmalılar..çünküü bu tür olayları ancak bu ruh halindeki insanlar yaparlarr kaza diyoruz ama bu kazalıktan çıkıyorrr başka bişeye dönüşüyorrrr ALLAH kimsenin başına vermesin aman dikkat edelim

sen öyle diyince aklıma geldi ben ehliyeti alırken muyane filan girdim işte sinirsel bozuklukları var diye not düşmüşler megerse acık sözlü olmamam gerekiyormuş haberim yok benimde 6 ay sonra kontrole gittim sildirdim o yazıyı sanki deli dikkat edin yazıyordu ehliyette yaawww:mad:

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazı gerçekten çok doru çok haklısın abi süperr

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arifba' Alıntı:
tamamiyle bir şeyleri yaşamamaktan yada görmemekten kaynaklanıyor diye düşünüyorum. bizde zamanında çok özendik bu tür şeylere fakat çevremizdeki abilerden gördük ki sonu çok kötü...ondan sonra hayatımıza çeki düzen verdik..şimdi ise en zevk aldığım şey müziğimi açıp koltuğuma yayılıp şağ şeritten gitmek..

tamamına katılıyorum. sağdan yavaş yavaş gidiyorum, hele yazsa acıyorsun camı, püfür püfür rüzgarı yüzünde hissediyorsun.Cevredeki güzellikleri de kaçırmıyorsun.İnsana çok ayrı bir haz veriyor.bırak kim nereye yetişecekse yetişsin, ben böyle iyiyim :) hele de yol deniz kenarı filansa , tadından yenmez işte :)

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malesef hayatın tekrarı provası windows taki gibi geri alı yok , ama bazı insanlar bunun farkında değil yada zaman zaman unutuyorlar.

orhaninho

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne olursa olsun vurman yanlış...
ben de geri kalan her dediğine katılıyorum...
dediğin konu başlığını görünce ben de senn gibi düşündüm ama konu açmak veya oraya birşey yazmaya üşendim,,,
helal OLSUN sana

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ucuz erkeklik yapma arkadaş, çocuğun burnunu aldım falan ne demek. sen elamana vurunca teyzenin kırılan kaburgası yerine mi geldi???

hiç utanma yok mu yahu ? bi kişiye 100 kişi dalıyorsunuz? bunun adı erkeklik değil.. yaptığı ne kadar yanlış olursa olsun şehir magandası olmanın hiç gereği yok.

corsaDistorsiyon' Alıntı:
Bu gün (6 şubat) bayrampaşa belediyesinin arkasında karşıdan karşıya geçen yaşlı bir kadına bir tipo burundan çarptı.Ben herzamanki gibi spordan çıkmış geliyodum.Allahtan çok bişey yok,kanama falan yok,sadece kemikleri kaburgaları çatladı sanırım,umarım ki önemli bi şey yoktur.Kadın yerde yatarken,ben ve diğer sürücüler hatta bi kaç esnafla beraber arabaya kendini kilitleyen çocuğu indirmeye çalışıyoduk.Küfürler havada uçuşuyor haliyle.çocuk dediğime bakmayın 20-25 yaşlarında bişey.Olayın paniğini atlatınca arabadan indi ve diline vurdu heralde ki herkese laf yetiştirmeye başladı.Bi tarafta birileri kadının başında,bi tarafta birileri çocuğu sarsalıyor.Çocuk orada linç girişimiyle karşı karşıya tabi.Çocuk başladı akıllı olun ben kralım ben aslanım tarzı konuşmalara,gideriz hastaneye tedavisini yaptırırız demez mi,arkadan başka bir adam gelip ulan sen ne diyosun kadın kalkamıyo diyerek çocuğa bi tokat attı.Çocuk küfürlü konuşmaya başlayınca bende sanki düşmanımmış gibi asıldım suratına bi tane.Bu arada spordan geliyorum derken kickboks,antremana devam yani.Tahmin edersiniz sanırım ki çocuğun burnunu aldım.Tüm bunlar olurken 10 dakikadan fazla oldu ama çevik kuvvet dibimizdeyken bi tane bile ekip gelmedi.Çocuğun tiposunun da tipini kaydırdılar zaten mahellenin çocukları.Polis sonunda geldi sanırım,ben yolu açmak için arabama bindim.

Arkadaşlar akıllı kullanalım şu arabaları.Adam konu açmış MAKASÇILAR ve YANLAYANLAR DİYE, ama hala bazıları: ben yaparım,ustayım yaparım,ben kimseye zarar vermem,işim acele,zamanım yok diyo.Yolarda bu tip insanlarla karşılaştıkça eğlenceye devam diyorum ben kişisel olarak.Kralına da maden suyu.Başına gelmeyen bilmez.Herkez kendini rallici sanıyo,5 kişi bi şahine binince bize kimse bi şey söleyemez sanıyo.Köyünden kasabasından gelip varıyla yokuyla bi tane araba alıp iiçine binince o onların karısı oluyo,evi oluyo.Sahip olduğu tek şey oluyo.Bazıları da normal yaşamdaki ezikliklerini gaza basarak örtüyolar.2 makas çekip önünü boşaltınca sınıf atlıyolar akıllarınca.Kendi anasının bacısının başına gelmeden anlayamıyolar!!!!!!!!!!2dakkalık aptalca zevkler için neleri riske attıklarını bilmiyolar.Karakolda soğuk iskemle üstünde insanın hayatı film şeridi gibi gözlerinin önünden geçmesi mi lazım illaki bişeyleri anlamak için?

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PİRİNCE adlı kardeşime gerekli açıklamayı özelden yaptım,olayı ekstra gazlamayalım.saygılar...

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak eger haklıysan bi derece olabilir
yani cocuk haksızdır teyze yesilde gecerken vurmustur yada benzeri..
ama ya kadın önüne atlamıssa???
benim basıma geldi adam önüme atladı şok oldumm durdum ama asfaltı söktümm adam benim tarafıma bakmadı bile şimdi ben ona vursam arabada egsoz jant vs.. diceklerki gazcı genc yine can aldı zart zurt ya ben 40 la gidiorm adam zıpladı ben napim :S:S
eger haklıysan bi derece cocuk mal mal konusmustur nolcak lan demiştir tmm olabilir ama cocuk haklıyken yapmıssan utanmalısın.. bide burnunu kırmıssın burna vurulmaz hele kckboxcusun vur cenesine al aklını ama kalıcı hasar kalmasın.

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Işık falan yok,kadın karşıya geçiyor bi kaç kişiyle,diğerleri koşuyor,kadın yaşlılığından ne yapacağını bilmiyor,hayalinizde kurun,adamın biri frene bile basmadan adeta yanından kadının tozunu alıp salınım yaparak geçmeyi düşünüyor,kazadan sonra durdurulan aracından inmiyor ve içeriden herkese tuhaf mimik ve el hareketleriyle tehtid savuruyor.Araçtan inince olayın boyutu değişiyor,kendisine kızan ve bağıranlara küfürler ediyor.Sürücünün tipini yüzünü cibiliyetini görmeden karakterini anlayamazsınız,tanık olsanız anlarsınız ne demek istediğimi???Ağıza alınmaz küfürleri suçlu ve güçlüce savuran bir serseriye hak ettiği dilden karşılık vermek erkekliğin gereğidir bence.Aynası iştir kişinin diyorum,aynaya bakmıyorum.Eğer bu ucuz erkeklikse(ne alakası varsa),hak edene hak ettiğini vermek erkekliğin gereğidir.Aksi durumları bilinçli olarak haksızca yaratanların erkekliği de er geç bir gün birileri tarafından çok ucuza illaki ALINIR.Alınan bu erkekliğe de 'ucuz erkeklik' denir.Olayları yanlış anlayıp,yanlış yerlere takılıp kalmayalım.Trafikte herkese saygılı olalım,kimseyi zor durumlara düşürmeyelim,kendi hayatımızı da düşünelim gibi bir amaç doğrultusunda yazılmış olan bu konuya gereksiz reyting sağlamayalım.

prince

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o elemanla aynı durumda sen de olabilirdin. sen aynı durumda kalsan ve üzerine onlarca kişi gelse ne yaparsın ?
adamı linç edeceklerdi diyorsun. tek başına kalmış, durumu ve suçu ne olursa olsun, ne o adamı arabadan indirmeye hakkınız var, ne bir fiske vurmaya.
Devletin polisi var, askeri var, savcısı var, hakimi var. gereken ceza ne ise onlar yaparlar.
Aynı durumda ben kalsaydım, baktım ki millet üzerime geliyor, baktım ki canım tehlikede hiç kavga falan etmezdim, çekerdim ruhsatlıyı, 2 el havaya ateş ederdim. (buna benzer bi durumda kaldığım için zamanında yaptım)
hiç kimse kalmadı, ne oldu, o yiğitler nereye kayboldu hemen??
hepsi çil yavrusu gibi dağıldı

kavgaya gerek yok, hayatta insanın başına her şey gelir. kaza da gelir, bela da gelir.

( son not: Ben silahlanmaya karşıyım, mesleğim yüzünden taşıma ruhsatlı silah kullanıyorum)

corsaDistorsiyon' Alıntı:
Işık falan yok,kadın karşıya geçiyor bi kaç kişiyle,diğerleri koşuyor,kadın yaşlılığından ne yapacağını bilmiyor,hayalinizde kurun,adamın biri frene bile basmadan adeta yanından kadının tozunu alıp salınım yaparak geçmeyi düşünüyor,kazadan sonra durdurulan aracından inmiyor ve içeriden herkese tuhaf mimik ve el hareketleriyle tehtid savuruyor.Araçtan inince olayın boyutu değişiyor,kendisine kızan ve bağıranlara küfürler ediyor.Sürücünün tipini yüzünü cibiliyetini görmeden karakterini anlayamazsınız,tanık olsanız anlarsınız ne demek istediğimi???Ağıza alınmaz küfürleri suçlu ve güçlüce savuran bir serseriye hak ettiği dilden karşılık vermek erkekliğin gereğidir bence.Aynası iştir kişinin diyorum,aynaya bakmıyorum.Eğer bu ucuz erkeklikse(ne alakası varsa),hak edene hak ettiğini vermek erkekliğin gereğidir.Aksi durumları bilinçli olarak haksızca yaratanların erkekliği de er geç bir gün birileri tarafından çok ucuza illaki ALINIR.Alınan bu erkekliğe de 'ucuz erkeklik' denir.Olayları yanlış anlayıp,yanlış yerlere takılıp kalmayalım.Trafikte herkese saygılı olalım,kimseyi zor durumlara düşürmeyelim,kendi hayatımızı da düşünelim gibi bir amaç doğrultusunda yazılmış olan bu konuya gereksiz reyting sağlamayalım.