Kaza(takla attik)

engin44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki birşey daha soracağım örneğin 26 binlira verdi kasko bende bu fiyatı beğenmedim ne yapmalıyım bu durumda...

engin44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde örneğin eski bir arabaya ikinci el fiyatı veriliyor. Bize 38 bin gibi bir değer verdiler bizde bu değere göre kasko ücreti ödedik. Ama şimdide gelipte 2.el fiyatı diye çok düşük bir fiyat vermeleri doğrumu

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok geçmiş olsun Allah korumuş. araba için poliçe değeri geçerli olur

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 yasına kadar sıfır veriyor

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bence biraz ısrarcı olmakta fayda var!!!ben clio 3 ile kaza yaptım kemerim de takılıydı ama yaralanmaktan kurtulamadım.(kemer taktım diyede birşey olmicak anlamına gelmiyor tabi !!!! ) Yanlız şöyle bir durum varki aracın airbag sensörlerinin olduğu demir bile kopup gitti.araç karter patlattı ve dağıldı ve airbagler açılmadı...Ben raporum da rica ettim ve ne görüyosanız onu yazın dedim polislere airbagleri de eklediler.kaza anın da kemer takılı olmasıa rağmen Airbagler açılmamıştır die not düşüldü...Sonrasında hastahaneye gittim ve 3 gün iş göremez raporu aldım ve gerçekten de yerimden kalkmakta zorlanıyorum...Final sınavlarım vardı misal olarak bu gün gidemedim okula ve son sınıfım bir sınavım eksik...bunların hepsi bir tespittir.Ben Reno ya dava açıcam.pazartesi gidip savcılığa dilekçemi verip işlemleri başlatıcam.Maddi ve Manevi tazminat davası!!!Dediğim gibi lafın kısası ısrarcı olamkta fayda var.Ben ısrarcıyım bunun yanın da da davamı açıcam kazanırım yada kazanmam insanlar görsün bilsin neler olduğunu.Hürriyet gastesin de de tanıdığım biri var eğer yapabilirsem gasteye de vericem bir haber yakında okursunuz belki......Tekrar geçmiş olsun ikimizede kolay gelsin....

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun...

eğer poliçeye klozu konulmuşsa ve araba sıfırsa ilk yıl sıfır değeri veriliyor ama 2inci yılın içindeyseniz aracın ikinci el piyasa fiyatı verilir. kasko değerinin amacı araba prim yaparsa kasko değeri az kalmasın diyedir ama günümüzde arabalar prim yapmadığı için insanların aklında soru işareti kalıyor...

takdir edersiniz ki kasko değeri verilse yurdum insanı 20 bin liralık arabayı 30 bine kaskolar sonra uçurumdan yuvarlar 30 bin lira ister yeni bi kazanç kapısı oluşur...

Son düzenleme:

emir748

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok geçmiş olsun allah korumuş benim bildiğim poliçede yazan değeri veriyorlar

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
acenteyle oturup konuşursunuz hem sizi hemde şirketi üzmicek bir orta yol bulunur...