Kaza Yaptık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsunnn

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pzeronero' Alıntı:
Herkese çok teşekkürler arkadaşlar.Plakaları niye sakladın diye sormuşsunuz; valla bende paint de kapatırken "ya ben bunu niye kapatıyorum ki " diye düşündüm harbiden özel bir nedeni yok arkadaşlar.Airbag ler açılmadı evet.Emniyet kemerleri takılıydı ama airbag darbe sensörleri (bildigim kadarı ile) tampon arkasında.bizim araç darbeyi direkt kaput üzerinden aldı, yani sensörler kazayı farketmedi bile.airbag ler o yüzden acılmadı tahmin ediyorum.Ön kaputta 40x40 cm olcusunde bir yırtık oluştu.İlk darbeden sonra araç kamyonun arkasına takılı kalmış ve bu yüzden hafif yan dönük olmasna ragmen kamyon çekmesiyle emniyet seridine sürüklenmiş.Genel olarak sag çamurluk,sag far, sag A sütunu (ön camın sagındaki direk) , ön cam , ön kaput , sag lastik ve jant değişecek.Ayrıca darbeyi direkt motor gögüslediği için, motor daki arızalar servisin hasar tesbitinden sonra ve tamir sırasında çıkacak.Birde ben ön takım ve direksiyon kutusundan da birşeyler çıkar diye tahmin ediyorum.Tabiki bunların hepsi benim tahminim.Olay bir kaç gün içinde netleşecek.detayları yine size duyuracagım.ilgilenen tum arkadaşlara teşekkür ederim.
kardeş büyük geçmiş olsun airbaglerinde açılsa herhalde pert olurdu aracın sigorta perte cıkarırdı sana tavsiyem serviste de yaptırsan kaputu mutlaka çıkma kaput al boyat ve taktır sakınola yenisiniz taktırma yanılırsın...

nr26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun arkadaşım kaza geliyorum demiyor yinede cana geleceğine mala gelsin Allah beterinden korumuş ya tanker petrol dolu olsaydı ya patlayıp çok acı ölümle sonuçlansaydı beterin beteri var diyelim bence büyük bir kaza atlatmış abin bi hayır falan yapsın..
arkadaşım mademki münibüsün plakası elinizde mevcut neden şikayet edip yakalatmadınızki öle saçmalıkmı olurmuş hem kazaya sebeb olup hemde kaçmak gerçi burası Türkiye gemisini yürüten kaptan:(
Tekrar geçmiş olsun kazasız sürüşler dilerim...
Sağlıcakla kal....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...