kaza yaptım acemiler niye araba kullanır ki taksi kullansınlar...

sercan1921

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

siz hiç acemi olmadınız mı arkadaşlar?
ne sözde tecrübeli adamlarla karşılaşıyorum ben trafikte :rolleyes:, kazadır olmuş.

bir de o sağdan geçip üstüne yatıranlarla umarım karşılaşmayız trafikte, çok pis takarım arka soldan :D
Hakan abi plakanı aldın naparsan yap sana yanaşmam bu cümleden sonra :D :p

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun..

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun, cana gelmesin, önemli olan o fakat;
bir sürü hakaretten sonra bir de acemi demişsin ama unutma ki arkadan çarpan suçludur her zaman. güvenli takip mesafeni korusaydın bu olmazdı. üstelik bir arkasındaki durmuş, demekki bütün suç ev sahibinde değil... bayanın durmak için bir sebebi varmış demek ki, yaya çıkar önüne, bir başkası sağından makaslar üstüne kırar o da korkar frenler, yollar malum koca bir çukur çıkar önüne yavaşlar, onun önünde trafik durur o da durmak zorunda kalır, aniden rahatsızlanır durmak zorunda kalır,,, bir sürü sebepten dolayı en sol şeritte durmuş olabilir...
daha dikkatli ol bence, bütün suçu da başkasına yükleme, hatta daha ziyade kendinde ara bence... arkadan çarpan her zaman suçludur unutma...

harfiyen katılıyorum. takip mesafesini bırak öndeki istediği kadar fren yapsın. unutmayalım acemi olunmadan bu iş öğrenilmiyor. ben gerektiği zaman acemi oludğunu gördüğüm insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum yol veriyorum yada onları heyalandıracak kazaya sebep verecek hareketler yapmıyorum.

astra_hb2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun :(((( , işte kazanın nerden ne zaman gelecegi belli olmuyor :S dikkat etmek gerekiyor hemde çok dikkat etmek ...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
ben gerektiği zaman acemi oludğunu gördüğüm insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum yol veriyorum yada onları heyalandıracak kazaya sebep verecek hareketler yapmıyorum.

bu da gerçekten önemli bir konu. sanki herkes şöför doğmuş, kimsenin tahammülü yok. insanımız eskiden böyle değildi, bizim milletimiz eskiden çok anlayışlı ve insaflıydı, artık özellikle büyük şehirlerde üzülerek söylüyorum ki insanlığımızdan uzaklaşıyoruz... benim çocukluğum bile bugünlerden farklıydı ki çok uzak bir geçmiş değil... :( hadi oldu bir kaza, adı üstünde kazadır hepimizin başına gelebilir, inersin geçmiş olsun var mı bişeyiniz dersin ondan sonra yapılacaklara bakarsın sırasıyla, hem arkadan çarpacaksın hemde burda bir sürü hakaret yağdırıp bir de daha neler yazardım da... diyeceksin... özrü kabahatinden beter durumu olmuş... :(

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Takip mesafesini koruyor muydun, yeterince dikkatli miydin?

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun, cana gelmesin, önemli olan o fakat;
bir sürü hakaretten sonra bir de acemi demişsin ama unutma ki arkadan çarpan suçludur her zaman. güvenli takip mesafeni korusaydın bu olmazdı. üstelik bir arkasındaki durmuş, demekki bütün suç ev sahibinde değil... bayanın durmak için bir sebebi varmış demek ki, yaya çıkar önüne, bir başkası sağından makaslar üstüne kırar o da korkar frenler, yollar malum koca bir çukur çıkar önüne yavaşlar, onun önünde trafik durur o da durmak zorunda kalır, aniden rahatsızlanır durmak zorunda kalır,,, bir sürü sebepten dolayı en sol şeritte durmuş olabilir...
daha dikkatli ol bence, bütün suçu da başkasına yükleme, hatta daha ziyade kendinde ara bence... arkadan çarpan her zaman suçludur unutma...

aynen.

cndnztrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ama trafikte yalnız olmadığımızı unutmayalım.bizden başka araç kullanan sürücüler de var o yüzden dikkatli olmakta fayda var.