kaza yaptım servis sorunu

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar arabanın kaza yerindeki fotoları. karşı tarafın sigortası ödeyecek hasarı. umarım paramı da sigortadan tamamen alabilirim

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer kaza raporunda sana yazılmış bir suç oranı yoksa karşı taraf için %100 kusurludur yazıyorsa paranın tamamını 5,750ytlyi geçmedikçe alabilirsin. Eğer hasar bu bedeli aşarsa karşı tarafın varsa kaskosundan yoksa kendisinden tahsil etmeniz gerekir.
Tekrar geçmiş olsun.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karşı tarafın sigortası veya kaskosu ödüyorsa yetkili serviste orjinal bi şekilde yaptır en güzeli sonuçta senin araban kazadan önce orjinaldi

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opan da arkadaşlar araba. opal deilmiş pardon. zaten normaldede hep orjinal servise götürürüm arabamı. adamlar 1.5 ayda yapacaklar ama orası ilginç ve can sıkıcı. çarpan taksici olduğu için sigortası 5bin ytlye kadar karşılıyor. arabadaki hasarda o civarda zaten

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burada pek belli olmuyor sanırım ama 2 kapı değişecek. bana çarpan taksicinin arabası çalışmıyordu kazadan sonra. arabanın sağlam olması en azından benim kolumun kırılmasını önledi iyiki büyük arabaya biniyorum dedim.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabam 1.5-2 ay gibi bir zamanda çıkmıştı 1 seneden de fazla oldu sanırım bu kazayı yapalı. gerçekten çok anlamsız bekledim o kadar zaman. hiçde güzel yapmamışlar işlerini boya falan çok güzel ama ayrıntılar 0. ısı fırınında olmuş sanırım kapılar değişmiş ama kapı lastikleri değişmemiş sökmemişlerde o lastikler kurumuş. o zaman görmüştüm ama ucuz birşeydir sonra kendi değiştiririm demiştim pahalıymış. ayrıca araba kaldırıma çıkmıştı rot balans yapın demiştim yok yapmamışlar altına bile adam gibi bakmamışlar. kızdım gittim dışarıda yaptırdım. sadece orjinal boya kullandıkları için hiç renk farkı yok onun dışında hiç işim olmaz o servisle.