Kaza Yaptim Yardim Lütfenn

ab00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allaha sukur hıc kaza yapmadım ama arkadasım golf 3 gtı la cıddı bır kaza yaptı arabayı perte cıkarmadılar yapılacak dedıler ama cocugun babası ne yaptı ne ettı bılmıorum arabayı pert ılan ettırdıler. sonra arabayı aldılar ustune de iyi bi para aldılar. arabayı hurdalıga 8 mılyara sattılar normalde satmak ısteseler satamıcakları ucuk bır fıyata araba ellerınden cıkmıs oldu. once adam akıllı ıs yapan bır opel servısı ıle gorus sonra hurdalıga gıt arabanın resımlerıyle calısan parcalarının lıstesınıde al yanına adamla pazarlıga otur bakalım sana ne onerecek. baktın arabanın perte cıkması işine gelior aynı benım arkadasımdada oldugu gıbı arabayı perte cıkar zaten 10000 ytl masraf olan bı arabayı tekrar adam etmek zor. gıder yenısını alırsın belkı daha ıyısını ??? :)

zaten dıncera isimli üye sigortacıymıs gereklı cevabı vermıs :D

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim kasko değerinin % bilmemkaçını ödüyorlar aracını bıraktığında. ama yüzde kaç tam bilmiyorum. %80 mi 70 mi ne heralde.
Benim bildiğim hasar kasko değerinin % 70'i geçerse araç perte çıkarılıyor.

meto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar işin aslı aracımı çok sevdiğim için perte çıkarmalarını istemiorum..bilirsiniz vectra bi hastalıktır tekrar öle bi araba bulmak çok zor..ve o fiyatlarda bana bu arabayı aratmayacak bir araç bulmak dahada zor olacak gibi gelyor bana..aracın hasarlı fotolarınıda koyacağım ilk fırastta..

astradriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun.eksper zaten size danışmadan pert işlemini yapmıyor.Bir sürü imzalamanız gereken belge var.Siz istedikten sonra araç yapılır.Bu arada %75 i hasarlı ise ve sigorta şirketi ve acente anlaşırsa araç pert e ayrılır.Bu konuları bilmemdeki neden 4 senelik eksperlik yapmış olmam.Tekrar geçmiş olsun karar senin.

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun bu durumdan çıkabilieceğiniz en karlı şekilde çıkmaya çalışın sonra elinize geçen parayla 16-17 milyara çok çok güzel vectra lar bulabilirsiniz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yani mesela araç 20bin ytl, hasar 15bin ytl tutarsa pert oluyor, kasko şirketi müşterisine ne kadar ödüyor ?
Poliçede belirtilen kasko değerinin tamamını diye biliyorum. ( Kasko poliçelerinde arabaya kasko yaptırırken değerini % 10 oranında artırabilme hakkınız var. Ben bunu daima yaptırırım. Prim bir miktar artıyor ama olsun. )

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun.Allah bir daha gostermesın,beterınden saklasın.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bence bunları eksper gördükten sonra konuşun bence..