Kaza yaptım, yaya aracın önüne atladı.

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun. Aynı tip kazayı bende yapmıştım babamla. Ondada çok şükür birşey çıkmadı kadına birşey olmadı hastanede biraz muayene görüp çıktı.

cebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
büyük geçmiş olsun malesef böyle talihsizlikler oluyo, içine düştüğünüz sıkıntı yeter ama bu kadarla atlattığınıza şükretmek lazım Allah kimseye kaza bela vermesin.

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş Olsun...

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok çok geçmiş sen yine insanlığını yapmışsın da hastaneye götümüşsün.eşinin yaptığı terbiyesizlik.neyapıcakları belli olmuyo sonrada senin benim gibi insanların başını ağrıtıyolar.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış Allah tan yayada i sorun çıkmamış yoksa derdinizi anlatamazdınız .. ülkemizde dikkatsiz sürücü bi o kadr varken aynı orandada dikkatsiz yaya var ben çok gördüm dalıp geçiyor karşıdan karşıya adam gibi sağına soluna bakmıyorlar Allah muhafaza bi araba zor durumda kalıp vursa bu sefer şöförü suçlarlar... tekrardan geçniş olsun herkese kazasız cezasız belasız günler dilerim..

franzferdinand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun.Bende yayalardan çok şikayetçiyim kaldırımdan yürümek gibi adetleri yok karşiya geçerken sola bakıcağına ters istikamete bakıyorlar kısacası yolda yürümeyi bilmeyen insan çok, dikkat etmek lazim tekrardan geçmiş olsun.