kaza yaptım yedek parça için yardım lütfen!!!

onur22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar araba buzda spin attı ve dolu çöp konteynırına spin anında arka taraf çarptı bagaj kapağı ve tamponu düzelttim fakat vectra b2 (2000) model arabalarda olan bagaj kapağı içindeki şu plastik bölüm var plakanın olduğu yer onu bir türlü bulamadım adınıda bilmiyorum fiyat öğrenemedim adını bilen veya fiyatını bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum. Saygılar

meric979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs olsun kardeş bende de aynı arabadan var ve bende kaza yaptım galıba aynı anda yazdık forum a

c.ayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ikinizede geçmiş olsun

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu gün opel parçası satan bir mağaza ile mesaj yoluyla görüştüm belki işinize yarar.

100'de olarak net bir ifade veremeyeceğim. Fakat forum sitenizden numaramızı alarak arayanlar bunu özellikle belirtirlerse en iyi fiyat vereceğimizi söyleyebilirim.

Saygılarımla.

UĞURCAN OTOMOTİV SAN. TİC. LTD. ŞTİ
Topkapı ticaret merkezi 1 no:214/217 Topkapı İSTANBUL

Tel : 0212 482 21 12
0212 482 06 97

Fax : 0212 482 06 12

mail ugurcanotomotiv@hotmail.com

onur22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkürler arkadaşlar hiç kimsenin başına gelmemesi dileği ile galba kimsenin bu parçanın adı fiyatı konusunda pek bi bilgisi yok ama bulan gören biri varsa lütfen irtibata geçin.Gökhan abi ilgin için tşkr ederim. bugünlerde forumda çokça kaza haberi görmeye başladım opele nazar mı değdi ne :) Saygılar!

Son düzenleme:

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tşkürler arkadaşlar hiç kimsenin başına gelmemesi dileği ile galba kimsenin bu parçanın adı fiyatı konusunda pek bi bilgisi yok ama bulan gören biri varsa lütfen irtibata geçin.Gökhan abi ilgin için tşkr ederim. bugünlerde forumda çokça kaza haberi görmeye başladım opele nazar mı değdi ne :) Saygılar!

önemli değil onur kardeşim resmini çekersen daha iyi olur. ben geçenlerde adama bir klips anlatmaya çalıştım dilime kramp girdi sen onu hiç anlatamazsın.

simbore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun ALLAHtan size birşey olmamış