kaza yaptım:(

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün okulda sınavdan çıktım arkadaş rica etti ufak bi kaza geçirmiş aracını sanayiye bırakıcak onu alıp geri dönücez 2 araba peş peşe 10km uzaklıktaki sanayiye gittik onun arabasını bıraktık e-5 e çıktık 70km civarı bi süratle sağ şerit teyp açık sakin sakin ilerliyoruz solumdaki araç ne oldugunu anlamadım bi anda sol ön kapıdan bana yaklaşmaya başladı korna fln derken sol dümdüz yolda sol arka jant ile çamurlugun dodik kısmından bize vurdu çarpmanın etkisiyle savrulmaya başladım ama Allahtan önüm boştu başka bi yere çarpmadan durabildik
neyse indik aşşagı 28-29 yaşında bi sürücü 4tanede teyze war çarpan araçta sakin olmaya çalıştım dedik geçmiş olsun fln verilmiş sadakamız varmış hemen tutanakları çıkardım rapor tutmak için kadınlar başladı oglum bu arabada bişey yok verelim 50lira git fln sinirlerim tepeme çıktı bu sefer arabada jant kırıldı aks yamuk çamurluk ucu ve kapının alt kısmında ufak düzelme ve boya işi var. dedim ne 50lirası burda en az 1000lira masraf var ögrenciyim ben tutalım raporu suçlu olan taraf yaptırsın dedim bu sefer karşıdan gelen yorumla iyice zıvanadan çıktım magdem ögrencisin o zaman otobüse bin ne işin var arabada dendi. saygılı olmaya çalıştım ama bu sefer bende başladım arabayı senmi aldın benzinini senmi koyuyosun diye fln zar zorda olsa rapor işlerini hallettik sürücüde zaten raporda vurdum diye yazdı ve imzaladı
arabayı arkadaşın arabasını bıraktıgımız ustaya tekrar götürdük şimdi sormak istedigim bnm arabanın üstünde 17 jantlar vardı karşı tarafın sigortası bunuda karşılaması gerekiyo dimi yani tutupta bana 15 orjinal jant fln getirmez birde aks vericekler sanırım çamurluk kapı fln düzelir ufak tefek işi var.
kusura bakmayın uzun bi yazı oldu ama sinirlerim çok bozuk gözümüz gibi bakıyoruz yeri geliyo kendime bişey almaktansa arabama alıyorum ama bi tane mal çıkıp olmucak şekilde vuruyo saat sabahın 7si oldu ben hala sinirden ayaktayım.

snowman2006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Sercan...

dscn069bu6.jpg

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun kardeşim. o teyzelerden bende çok çektim. bir gün motorsikletle giderken yola fırladı çarpmamak için kendimi yere attım. sonra kalktı bana kendinimi gösteriyorsun tepeme çıktın gibilerinden bağırmaya başladı. dedim çağırın polis gelsin ne olacaksa olsun. etraftakiler dedi artık devam et sallama onu diye geçtik artık....yine bi gün insanlık ettik yol verdik ezencenmi beni diye pazar yerinin ortasında yaygara çıkardı bi ton rezalet....

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesim geçmis olsun jant meselesine gelince kaskona islenmemis ise jantların isin zor orjinalini karsılaması lazım kaskonun

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Kaskona işlenmediyse jantın aynısı alman zor.

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama burada arkadaşın kaskosu değil karşı tarafın trafik sigortası karşılayacak masrafları...

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmiş olsun...

sürücüden sigorta kagıdının fotokopisini ruhsat fotokopisini varsa kasko fotokopisini ehliyet fotokopisini ve tutanak kağıdını almadıysanız baya bi kasar bu durum sizi bilginize...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun