kaza yaptım:(

zamansız_066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun..

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim
beni tanıyanlar fln iyi bilir ucu bana dokunan bişey oldumu fena sararım adama ama konuşan adam diilki 40 yaşında kadına bide tarif belki yanlış olucak ama mahalle kadını agzıyla konuşan birine ne diyeyim ki diyemedim bişey hayretler içinde kaldım madem ögrenciymişim otobüse bincekmişim sanki parasını o sayıp aldı
arabama fabrikadan çıktıgından beri ilk defa boya degicek o da sol arka kapının çıtadan aşşagı kalan kısmı ve çamurluğun en alt dodik kısmı buna şükür artık bi an önce çıksında bursaya dönmek istiyorum artık..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
teyzeyemı sorucaz arabaya bınerken halla halla hem suclu hem guclu iyi sabır etmıssınn valla
geçmış olsun sercan

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ama burada arkadaşın kaskosu değil karşı tarafın trafik sigortası karşılayacak masrafları...

Sigortalar mağdur olan aracın parçalarının tedarik aşamasında kasko veya trafik sigortası ayrımı yapmazlar. Aracın orjinal parçalarını veya eşdeğer parçalarını karşılarlar.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kaza istanbul avcılar esenyurt tarafında e5 de oldu okula giderken.

ayrıc teşekkür ederim arkadaşlar o zaman ben jant için hiç acele etmiyeyim ögleden sonra sınavlarım bitsin sanayiye ugrarım artık duruma bakarız.

Geçmiş olsun kardeşim. Eksperle görüşüp jant konusunda (kural dışı ama)yardımcı olmasını isteyebilirsin. Bildiğim kadarıyla sigortalar hasar karşılığı kişilere nakit ödeme yapıp hasarın bu kadar al parayı istediğin yerde istediğin gibi yaptır demezler. Hasarlı parçaların tedariği+onarım giderleri fatura edildikten sonra kişiye veya vekalet varsa ustaya ödeme yapılır. Malzeme tedariğinde orjinal veya eşdeğer parçalar fatura edilir, araçların orjinal donanımında olmayan, sahipleri tarafından kural/kayıt dışı araçlarına ilave ettikleri ürünleri ödemezler.

DRaGGeRs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim. Eksperle görüşüp jant konusunda (kural dışı ama)yardımcı olmasını isteyebilirsin. Bildiğim kadarıyla sigortalar hasar karşılığı kişilere nakit ödeme yapıp hasarın bu kadar al parayı istediğin yerde istediğin gibi yaptır demezler. Hasarlı parçaların tedariği+onarım giderleri fatura edildikten sonra kişiye veya vekalet varsa ustaya ödeme yapılır. Malzeme tedariğinde orjinal veya eşdeğer parçalar fatura edilir, araçların orjinal donanımında olmayan, sahipleri tarafından kural/kayıt dışı araçlarına ilave ettikleri ürünleri ödemezler.

araba zaten serviste ben bi ücret beklemiyorum kaporta akıs yapılıcak şeyler sorun degilde usta bana tek jant bul dedi büyük ihtimal alırız dedi bende jantı bursadan buldum experden haber geldigi anda babam bursadan jantı alıp bana faturasıyla kargolucak şimdi bana tutup orjinal jant gönderirse exper benim ne işime yarıcakki hiç diilse orjinal jant ücretini alıp kendime tek jant alayım..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim...Allah beterinden saklasın....