Kaza yaptım

METSEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başın sağolsun kardeş, babanızın mekanı cennet olsun. arabanız için geçmişolsun sigorta esasında değişmek zorundadır çıkmasını takın diye birşey yok servis her parçanın yenisini takar faturasını keser gönderir herşey serviste biter

meco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basin saolsun arkadasim babanin mekani cenet olsun.Kaza icinde gecmis olsun cana gelmesin mala gelsin

cabbar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başınız sağolsun çok üzüldüm, mal geri gelir yada gelmesede olur önemli olan can, ama hayat devam ediyor sabırlı ve güçlü olmak lazım

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Başınızsağolsun, çok zor bir durum,allah sabır versin...
Kasko konusundaysa katılıyorum...

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
basınız sagolsun, geride kalanlara Allahtan sabırlar diliyorum...

kaza içinde geçmiş oldun dileklerimi sunuyorum, fakat aracını komple boyatmaktan kacınmanı tavsiye ederim, zira arkadaslar arasında bunu bildiren olmus, komple boyalı bir araca herkesin yaklasımı suphe ile olur almak istemeyebilir, problem cıkarırlar...

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başın sağolsun babana çok üzüldüm,Allah geride kalanlara sabır ve uzun ömürler versin.

Araban içinde geçmiş olsun,diğer arkadaşlarında tavsiye ettiği gibi sadece parçaları boyatmanı öneririm,komple boyalı bir aracı satarken zorlanabilirsin fiyatıda epey düşer,tabiki iyi bir boyacıda üç-beş kuruş fazla ver kaliteli bir yerde boyat,ton farkı falan olmasın,bununla gelmiş geçmiş olsun..

woodcoock

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah razı olsun hepinize çok teşekkür ederim. Bugün servise gittim aracı almaya ama malesef daha bitirememişler. Cumartesi günü alıcam inşallah. Servis arka kaputu değiştirmiş ilgili arkadaşın hastası olduğundan görüşemedim. Acaba kaputun yan sanayisi varmı çıkma değil sıfır gibi görünüyor. tamponu çıkma almışlar sinyaller de yan sanayi. Bakalım ortaya nasıl bişey çıkacak...

xenonx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başın sagolsun arkadaşım araç işinide çok fazla takma kafana olur böyle şeyler caının sagolsun.komple boyatma sana servis dışında biyere yaptırırsan 900 e falan mal olur bence gerek yok satarkende problem yaşarsın