Kendi Angel'inizi Kendiniz yapın

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar yanlış duymadınız.Benden opelim.net e büyük bir hizmet.Dün akşam arkadaşın aracına kendi ellerimizle angel halkaları ekledik ve burada adım adım anlatıyorum.Ben kendi aracıma sonar kit aldım.Çünkü corsa-c essentiaların farları angel halkası takmaya uygun değil.Angel uygulaması yaptığımız araç wv Touran.Şimdi ilk olarak farın sökülmüş halini görüyoruz.Farı sökmek için tamponu indirmek gerekiyor.
dsc000021sx.jpg

Touranın orjinal far kiti yukarıdaki resimde görüldüğü gibidir :) Daha sonra işin en zor kısmı geliyor.En zor kısım camı sökmek.Bunun için klipsleri çıkartıyoruz ve ısıtıcı yardımı ile silikonları ısıtıyoruz.Eğer camı ayıramadıysanız burda ayrılmışı var :)

dsc000034zf.jpg

Ayırdığımız far kitinin krom iç kısmını siyaha boyuyoruz.Boyama işlemi için transparent marka siyah boya kullandık,fiyatı 16 ytl civarında.

dsc000053pv.jpg

Aşağıda ise angel halkalarımız görülüyor.Bunlar 40 ytl fiyata sahip takım olarak.

dsc000068fa.jpg

Siyah zeminli far kitimiz şekilde görüldüğü gibi gözükecek.Arkada çıkan arkadaş her eve lazım bir kişiliktir.Elinden her iş gelir. :)

dsc000084kd.jpg

Veeeeeee angel halkalarımız resimde görüldüğü gibi yanacak :)

dsc000132lu.jpg

Eklediğimiz angel halkalarını aqua silikon ile tutturuyoruz ve kurumaya bırakıyoruz.

dsc000200fn.jpg

Sabaha kadar kuruyan angel halkalarımızdan sonra far kitini birleştiriyoruz.Angel kabloları park kablolarına bağlanıyor.Ve aqua silikon yardımı ile farımızı güzelce kapatıyoruz.

029xu.jpg

Veeee yaşasın angel kardeşliği :)

dsc000233ie.jpg

Arkadaşlar tüm bu işlemler iki günümüze ve 70 ytl ye mal olmuştur.Ben şimdiden madem mercekli far kitim var neden angel takmıyorum diyenleri duyar gibiyim :)

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla cok hos artik baska araba aldimmi boyle yapmaya calisirim:)

LilJon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim astra g ye yapamayız bu işleri yaa çok güsel olmuş elinize sağlık walla 15numara

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar biraz cesaterle herşey olur.Bizim de çok hoşumuza gitti.Ama ciddi bi emek var işte :)

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Emeğinize değmiş sonuçta ... :good: :rock :alkis:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bilgi paylaştıkça değer kazanır ve mükemmelleşir .elini sağlık güle güle kullan.:alkis: