Kendi Angel'inizi Kendiniz yapın

vpa70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nedemek ne alaka bize opel için angel lazım dedik kardeş corsa vectra astra senatör bunlar için lazım tabi yinede emeğe saygıı adam bizimle paylaşmış

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam yapmış koymus vw olsa ne opel olsa ne uygulama aynı sonucta..O anlamda yani..

byoguz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok başarılı

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum opelim net milliyetçiliği yapmışsın resmen ya :) Olay angel uygulaması.Aracın ne marka olduğu önemli mi?O zaman opel aracı olmayanlar bu siteye giremez diye yasak koyalım??Ben aracına angel düşünen opel sahipleri için bir fikir olur, illa gidip angel far kitine o kadar para vermesinler diye koydum o resimleri.Boşuna uğraşmışım demek

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Dostum opelim net milliyetçiliği yapmışsın resmen ya :) Olay angel uygulaması.Aracın ne marka olduğu önemli mi?O zaman opel aracı olmayanlar bu siteye giremez diye yasak koyalım??Ben aracına angel düşünen opel sahipleri için bir fikir olur, illa gidip angel far kitine o kadar para vermesinler diye koydum o resimleri.Boşuna uğraşmışım demek

yok kardeşim alınma sen eline emeğine sağlık yapmışınız uğraşmışınız bide üşenmemişin fotolandırmışın işte forumun güzelliği sağol çok güzel fikirler verdin...

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kardeşim alınma sen eline emeğine sağlık yapmışınız uğraşmışınız bide üşenmemişin fotolandırmışın işte forumun güzelliği sağol çok güzel fikirler verdin...
Dostum çok saol teşekkür ederim. Bu arada aracın çok tatlı duruyo.Güle güle kullan :)

Goksad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım çok soru soruyoruz. Ama şu boyayı araç boyası satan yerlerde bulabiliriz herhalde dimi? Marka olarak şu veya bu denilebilecek bi marka var mı??

OTTO COUPE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
invisibleagle' Alıntı:
Dostum çok saol teşekkür ederim. Bu arada aracın çok tatlı duruyo.Güle güle kullan :)
eywallah teşekkür ederim...