kendi kendine tekliyor..

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadslar aracım korsa b gls 2000 model , öle sacma bişiki arabam bazen kendilignden motoru duruo ya boşta giderken bi arabanın motoru dururmu :S durup dururken stop edio...
ve vitesteyken gazdan ayamı cektigimde tekliyo hemde rahatsız edici sekilde.. sizce sebep ne olabilir ama bunu herzamn yapmıyor? benzin olabilirmi? yada hang,i parcası bozuktur?

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide sol arkadan bi ses gelio gacur gucur ama gecmio ısındıkca se4s devamlı var spor yaylarınb yerine orjınalleri taktıktan sonra basladı bu ses ne olabilir sizce?

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim ilk solediğin 2 sorun bendede vardı birincisi arabanın kilometre saati calısıyormu eger calısmıyorsa arabayı giderken boşa attıgında stop eder ve teklemesi de buji kabloların dan olabilir bende cıkan sorunlar buydu ve kilometre saatini sigortasını değiştiğim de araba düzeldi

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok kilometere saatim calısıo ama kafasına göre bazen hic sorun cıkarmıo bazen günde 3 kere stop edio kendi kendine?? ve vitesteyken resmen zıplıo :S arkadan gelen se ne peki? gacur gucur ve yaylar deiştikten sonra basladı.. amotsor patlak olabilir

burakopel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sese bişe diemem ama buji kablolarına bi baktır derim ben 1 ay once deiştirdim benim araba sürekli zıplaya zıplaya gidiodu benzindendir dedim benzin katkısı attım depoyu full ledim ama yine düzelmedi eger egsoz dan siyah duman cıkıosa bujilerinde ve buji kablolarında problem vardır

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorunun egr buyuk bı olasılıkla.. taa ust emme monıfoltunun altında senınkınde..

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamirmi deişiklikmi gerek neyin deişmesi lazım tam olarak ? nekdr civarıdır?
peki sol arkadan gelen ses icin ne düşünüosunuz?

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
astrammm' Alıntı:
sorunun egr buyuk bı olasılıkla.. taa ust emme monıfoltunun altında senınkınde..
ewt bencede egr çünki anlattğınz sorunlar egr yi tarif ediyor temizleme ile giderebilir eğer tekrar yaparsa parça değişimi yapılacak.

kutluhan23

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis:
tansugurler' Alıntı:
ewt bencede egr çünki anlattğınz sorunlar egr yi tarif ediyor temizleme ile giderebilir eğer tekrar yaparsa parça değişimi yapılacak.