Kentucky Gitsin mi ?..Kalsın mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

slamdunk21

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İsim yazsın ama Soyisim yazmasın.Ha illa olacak ise kesin ve net ise.ADMİN adlı üyenin adını ve soyadını istiyorum.Kural bizde geçerli onda geçersiz olmamalıdır.

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mehmet evet öyle yapman lazımdı konuyu anlayamamak gibi bir sorunumuz var..

muratcantona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en dogrusu bence ısım ve soy ısım yazmalı ama ıstege baglı olarak ısteyen yazmasın usteyen yazsın

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz aceleye geldi....Hatalar oluştu özür dilerim..Oylama da ekleyemedim ama...Başlığı açtıktan sonra anket ekleyebiliyor muyuz?..Daha önce anket açmamıştım...

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle gereksiz bir uygulama soyadı yazma zorunluluğu

mantıklı açıklama bulamıyorum gerçekten ve ne mantıkla şart koşuluyor açıklama bekliyoruz...

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala soyisim olayı. adam foruma kural diye koymuş. üye olurken kuralları ve şartları kabul ediyorum diyorsun. ondan sonra yok öyle olmasın değişsin vs. gerek yok bu kadar tantanaya. 1 harfini değiştir soyisminin olsun bitsin. yada göbek adını yaz, naapıyosan yap. eğlence mi arıyorsunuz arkadaşlar?

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz aceleye geldi....Hatalar oluştu özür dilerim..Oylama da ekleyemedim ama...Başlığı açtıktan sonra anket ekleyebiliyor muyuz?..Daha önce anket açmamıştım...

uğraşma mehmet gerekli anket zaten yazılmış durumda tartışma açmaya gerek yok arkadaşların soy adı yerlerine bak ..

bj6766

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hala soyisim olayı. adam foruma kural diye koymuş. üye olurken kuralları ve şartları kabul ediyorum diyorsun. ondan sonra yok öyle olmasın değişsin vs. gerek yok bu kadar tantanaya. 1 harfini değiştir soyisminin olsun bitsin. yada göbek adını yaz, naapıyosan yap. eğlence mi arıyorsunuz arkadaşlar?
sen yeni üye olduğun için bilmezsin eskiden hiç birşey yazmak zorunda değildik kimse üye olurken boyle yapacaksın demedi sadece üye tanıtımında bilgiler istenirdi kimse eğlence aramıyor ayrıca

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com

burası askeri kışla değil...kurallar insanlar için vardır elbette ama mantıklı olduğu sürece...ve hiç bi kural tartışılamaz diye birşey yoktur...kurallar değiştirilebilir...genele hitap eder hale getirilebilir...

arifba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu forum kuralı ise uyulmak zorunludur. şahsi fikrim isim neyse ama soy isim yazmak kişiye bağlıdır zorunlu olamaz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...