Kıvırcık Ali'miz de gitti

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında araçlarda bu tür yol şartlarını algılayıp güvenlik sistemi oluşturmak mümkün benim 94 aracım bile ısı 3 derece olduğunda ve gaza yüklendiğimde uyarı veriyor derece fasılalı hale geliyor;ısı düşükse ne kadar gaz verirsek verelim aracın bunu engellemesi gerekir, dıs ısı ölçeri koymanın amacını daha da genişletmek gerekir, çok da zor olmasa gerek...böylece birçok ocak da sönmez
en azından trafik kazasında

Haklısın Cengiz abi, bizde de "kayma tehlikesi dikkat" falan diye uyarı çıkıyor 3 derece altında ama orada kalıyor. Tıklayıp kapatıyoruz uyarıyı ne arabanın aklında kalıyor ne bizim :rolleyes: Zaten hangimiz arabaya bindiğimizde az sonra kaza yapabilme ihtimalimizin ne kadar yüksek olduğunu düşünüyoruzki. İbret alıp her an temkinli davranmak lazım. Araç güvenlik sistemleri hızla artıyor ama bizim o araçlara binmemize daha en erken 10 sene var sanki. Valla herşey boş, bu ölümler onu hatırlatıyor...

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
gercek sanatcı görmenin zorlaştığı bugünlerde çok kötü bir kayıp... allah rahmet eylesin

ünal

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ALLAH rahmet eylesin....:(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
.....benim 94 aracım bile ısı 3 derece olduğunda ve gaza yüklendiğimde uyarı veriyor derece fasılalı hale geliyor;ısı düşükse ne kadar gaz verirsek verelim aracın bunu engellemesi gerekir, dıs ısı ölçeri koymanın amacını daha da genişletmek gerekir, çok da zor olmasa gerek..........
* Öncelikle rahmetlinin mekanı cennet olsun, Allahbütün sevenlerine ve ailesine sabır versin.

* Çok doğru bir tesbitte bulunmuşsun Cengiz. Bizim araçlarda bu tür bir uyarı sistemi var ama bazılarımız bunun neden olduğunu bilmiyorlar, bu durumu arıza olarak algılayanların bile olduğunu duydum :(. Hatta İzmir'de havalar soğuyunca kış lastiklerimi takıyorum diye bana gülenler de oluyor.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaşamdan ölüme bir soluk yolda
Bu isyanlar kime,bu feryat kime
Kuşların bile yuvası dalda
Bu endişe niye bu telaş niye

Eğerki gelmeler topraktan ise
Demekki gitmeler aynı yeredir
İhanet kahpelik puşta göreyse
Sadakatla sevmek dosta göredir