kız arkadaş ve araba

Arabalara KArşı Meraklı Mı?

• evet

Oy: 47 36.4%
  • hayır

Oy: 83 64.3%

• Kullanılan toplam oy
    129

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benım hayalimde hep bole arabadan anlayan modifiye olayına merak eden bi kız arkadasım olsun ıstedim olmadı ve sanırım olmayacakta sizin aranızda bole kız arkadaşı bu konulara meraklı olan varmı :D:D:D

NighTFLighT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.snowboardturk.com
HAHHAA NE İLGİNÇ BİR HAYAT ..BEN SÜPER MERAKLIYIM DELİ OLUYORUM VE TAM 2 ARABA YAPTIM ....AMA MALESEF KARŞIMDA Kİ KİŞİ BU DURUMDAN HİÇ MEMNUN DİİLDİ..
SÜREKLİ BOŞ ZAMANLARINI SANAYİDE GEÇİREN DEVAMLI ARABASINA Bİ AKSESUAR ARAYAN Bİ KIZ ARKADAŞ AÇIKCASI HİÇ DE HOŞ OLMUYO KARŞIDAKİ KİŞİYE GÖRE BAZEN..AMA BEN SIFIR BİR ARABA ALMIŞ OLSAMDA VAZGEÇMİŞ SAYILMAM BU İŞLERDEN..YA MİLLETE AKIL VERİYORUM YADA ONLAR ARABALARINI YAPARKEN KEYİFLE YARDIMCI OLUYORUM BİLGİM DAHİLİNDE ....

UMARIM HAYALLERİNDE Kİ KIZA EN KISA ZAMANDA ULAŞIRSIN ;)

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NighTFLighT' Alıntı:
HAHHAA NE İLGİNÇ BİR HAYAT ..BEN SÜPER MERAKLIYIM DELİ OLUYORUM VE TAM 2 ARABA YAPTIM ....AMA MALESEF KARŞIMDA Kİ KİŞİ BU DURUMDAN HİÇ MEMNUN DİİLDİ..
SÜREKLİ BOŞ ZAMANLARINI SANAYİDE GEÇİREN DEVAMLI ARABASINA Bİ AKSESUAR ARAYAN Bİ KIZ ARKADAŞ AÇIKCASI HİÇ DE HOŞ OLMUYO KARŞIDAKİ KİŞİYE GÖRE BAZEN..AMA BEN SIFIR BİR ARABA ALMIŞ OLSAMDA VAZGEÇMİŞ SAYILMAM BU İŞLERDEN..YA MİLLETE AKIL VERİYORUM YADA ONLAR ARABALARINI YAPARKEN KEYİFLE YARDIMCI OLUYORUM BİLGİM DAHİLİNDE ....

UMARIM HAYALLERİNDE Kİ KIZA EN KISA ZAMANDA ULAŞIRSIN ;)
:kop: :alkis: :alkis: :alkis: :alkis:

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hah dört dörtlük bir muhabbet...kardeşim umarım dünyada öyle birini bulursun...ama hayalini kurmakta güzel birşey.....

palermo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla daha öyle bi insana rastlayamadım:D .. bırak ilgilenmeyi , kız arkadasımla bi yere giderken bazen arabanın kapılarına falan bakıyorum ayak üstü çizik falan var mı diye ona bile laf atıyo korkma arabana bişey olmaz diyo .. varın gerisini düşünün artık

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabadan anlıyor ama modifiye merakı yok, esasında benim de modifiye merakım yok.

Ama yolda giderken bazen araba muhabbeti edebiliyorum en azından...
Ne diyeyim Darısı Başınıza...

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi süper yhaa harbiden süper o zaman

benim hatun da diyoki bana ''sen beni şirket arabasına bile tercih etmesin ''diyor yhaa

şimdi ney bu hakaretmi ediyor kendine yoksa kıskanıyormu anlamıyorumm ama ben onun için arabamı yakarım yhaaa

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bozcurt' Alıntı:
ya benım hayalimde hep bole arabadan anlayan modifiye olayına merak eden bi kız arkadasım olsun ıstedim olmadı ve sanırım olmayacakta sizin aranızda bole kız arkadaşı bu konulara meraklı olan varmı :D:D:D

Hayal denizinde dolaşmak iyidir.
Moralini bozup gemini terk etme.
Sığınacak bir liman bulursun belki birgün.
Gün gelir demir atarsın demirini hayalindeki limana.
Bakarsın hayalin gerçek olur o gün .:good:

Burcu FB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlarımmm bir bayan olarak arabalara,modifiyeye,hıza bu kadar meraklı olmama hayret ederler ama seviyorum :)

boşuna mı sanayi sitelerine gidip havalı korna taktırdım yani seviyorummm işteeee :)

elbet size de bizim gibi bayanlar denk gelir...zaten anlayan birileri ile araba konuşmak kadar güzel bşey yok

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
vallahi arkadaşlar bende bir bayan olarak arabadan konuşan ilgilenen bir kız arkadaş arıyorum ama yok kendimle ve arkadaşlarımla yetiniyorum var var öyle kızlar arkadaşlar üzülmeyin ama nerdeler bilmem inşalah bulursun böyle bir kız arkadaş