Kızlar Ne Zaman Terk Edilir???

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Srcn;438290[B' Alıntı:
-evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem (bırak yer müsaitse kafa at,yere düşerse tekme ile devam et)[/B]
-sakalların batiyo (uçan tekme at)
-dişlerimde iltahaplanma çıktı öpüşmeyelim bi süre (döner tekme at midesine)
-cep telefonunu çaldırır kapatırsa (polis karakoluna yönlendir)
-başkalarının hikayelerini dinleyipte siz erkekler çok hayvansınız derse (kafa göz dal,ben suçu üstüme alırım)
-evlenince ben senin ayağına basacağım (öyle bi tokat atki Allah`ı şaşsın)
-ben eski hayatımda bi diktatörmüşüm (istiklal marşını okut siz şeklini biliyorsunuz kankalar)
-şuanda senle konuşamam evde misafirler var (dürbünlü tüfekle vur 250 metreden)
-ay sıkıldım bu filmden (patlamış mısırların hepsini ağızına zorla sok)-sevgililer gününde sana ayı alırsa (kafa derisi kemerini yada postu şömineni)
quote=Srcn;438290]

hahahahah hepsi güzeldi denemek mi lazım sanki:)

cevatgüngör

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:) güzeldi

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem (bırak yer müsaitse kafa at,yere düşerse tekme ile devam et):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla yıllar öncesinden tecrübe ile sabit bir öneri. çıktığınız kız birdenbire "kocacım" gibi hitaplar sergilemeye başladımı kaçış planlarına başlayın. ben başarı ile savaş alanından uzaklaşmıştım hep ama zor oluyor. çünkü artık avına kilitlenmiş bir aslan gibi sinsi sessiz ve derinden pençelerini boynunuza atabilir her an.

S

siyah inci

Bilgi Girilmemiş
valla yıllar öncesinden tecrübe ile sabit bir öneri. çıktığınız kız birdenbire "kocacım" gibi hitaplar sergilemeye başladımı kaçış planlarına başlayın. ben başarı ile savaş alanından uzaklaşmıştım hep ama zor oluyor. çünkü artık avına kilitlenmiş bir aslan gibi sinsi sessiz ve derinden pençelerini boynunuza atabilir her an.

:eek: avını hunharca yemiştir herhalde :D aslan bu kaçış zor