Klima çalışırken gelen ses

aker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi yüzün gülmüştür senin. Son gün klima arızası ve garantiden son kez yararlanma...

Şans ve yolunuz hep açık olsun :)...

aegeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün başka bir arkadaşımın da aynı problemden dolayı İzmir de bulunan diğer yetkili servise gittiğini öğrendim. Ben OPAZ a gitmiştim o EGEM e gitmiş. Ve onun aracındaki kompresörü garanti kapsamında değiştiriyorlarmış. Yeni astralarda sık rastlandığından bahsetmişler ve şu an parça bekliyorlarmış. Arabasını dinledim benimkinden gelen ses ile aynı :(

Demek ki parça değişimi gerekiyormuş ama b enim götürdüğüm servis bunu yapmadı bu sefer de buna canım sıkıldı. Aynı problemle karşılaşacak olan arkadaşlarım parça değişimi konusunda ısrarcı olsunlar derim.

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servis yönetmeliğini tam olarak bilmiyorum ama.
garanti süreniz dolsada,servisin aracınıza taktığı yedek parçalar 1-2 yıl garanti kapsamında oluyor.servisin klimaya gaz basmasıyla birlikte klimanın garanti süresi uzadımı acaba.

Son düzenleme:

aegeon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar korktuğum başıma geldi ve klima kompresöründeki ses tekrar başladı. Acaba garanti bitmeden aynı arızadan dolayı bakıma girdiği için yine garanti kapsamında baktırabilirmiyim bu konuda bilgi verebilirmisiniz.

AhmetH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opaz .. hımmm :D

zorlamak lazım.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Elinde garanti süresi dolmadan aynı arıza ile ilgili işlem yapıldığına dair faturan var, üstelik bu işlem yeni yapılmış.Yan çizerlerse biraz bağrınıp çağrınırsan halledersin...